logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Eiro ieviešana www.bilesuserviss.lv naktī no 31.decembra uz 1.janvāri.

SIA „BIĻEŠU SERVISS” informē, ka, sakarā ar pāreju uz eiro, naktī no 2013.gada 31.decembra uz 2014.gada 1.janvāri, būs nepieciešami tehniskie darbi banku un arī biļešu pārdošanas sistēmas pielāgošanai norēķiniem ar eiro, tāpēc laikā no 2013.gada 31.decembra plkst. 18.00 līdz 2014.gada 1.janvārim plkst. 14.00 nebūs iespējams veikt biļešu iegādi  www.bilesuserviss.lv. Biļešu iegāde tirdzniecības vietās nebūs iespējama laikā no 2013.gada 31.decembra plkst. 22.00 līdz 2014.gada 1.janvāra plkst. 1.30. Pārējā laikā „SIA BIĻEŠU SERVISS” tirdzniecības vietās biļešu pārdošanas pakalpojuma pieejamība var atšķirties. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai katrā konkrētajā tirdzniecības vietā!