Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

DINAMO RĪGA uzsāk 11. sezonas abonementu tirdzniecību.

Ceturtdien, 2. augustā plkst. 12:00 tiks uzsākta DINAMO RĪGA 2018./2019. gada sezonas abonementu tirdzniecība. Iepriekšējās sezonas abonementus būs iespējams atjaunot Līdz š.g. 21. augustam.

KHL 11. sezonas regulārā čempionāta kalendārā ir plānotas DINAMO RĪGA trīsdesmit viena mājas spēle, no kurām divdesmit astoņas tiks aizvadītas ARĒNĀ RĪGA, divas tiks aizvadītas Šveices pilsētā Cīrihē, bet vēl viena no kalendārā paredzētajām mājas spēlēm tiks aizvadīta ārpus ARĒNAS RĪGA un šī spēle un tās norises vieta tiks izziņota atsevišķi. Abonementu cenā minēto trīs spēļu apmeklējums nav iekļauts.

 KHL 11 sezonā sēdvietas ir sadalītas četrās kategorijās: “KLUBS”, “ZELTS”, “SUDRABS”, “BRONZA”. Papildus šīm četrām kategorijām, tāpat kā iepriekšējās sezonās, pieejami būs arī abonementi kategorijā “PLATĪNS” un “PLATĪNS 1+1”, kas nodrošina papildus ērtības spēļu laikā un iespēju doties izbraukumā kopā ar komandu. Kategorijas KLUBS+ un ZELTS+ paredz arī auto stāvvietu pie Arēnas Rīga spēļu laikā. Ar visām abonementu cenām un priekšrocībām detalizētāk iespējams iepazīties – ŠEIT.

Abonementu atjaunošana.
Iepriekšējās sezonas abonementu īpašnieki līdz 21. augustam varēs atjaunot savus abonementus, iegādājoties tos uz savām DINAMO 10 sezonas sēdvietām, kas ir rezervētas uz konkrēta pircēja vārda. Informācija par abonementu atjaunošanu tiks izsūtīta katram personīgi.

Abonementu atjaunošanas ekonomiskais ieguvums:
Salīdzinājumā ar biļešu iegādi uz atsevišķām spēlēm, atjaunojot iepriekšējās sezonas abonementus līdz 21. augustam (izņemot „Platīns” un „Platīns 1+1”), ieguvums būs 35%.


Jaunu abonementu iegāde.
Iegādājoties jaunu abonementu, ekonomiskais ieguvums būs 25%.

Abonementu īpašnieku papildus ieguvumi:
  • Atjaunojot vai iegādājoties jaunās sezonas abonementu līdz 2018. gada 21. augustam, LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSA 2018 turnīra spēles būs iespējams apmeklēt bez maksas – iepriekš saņemot ielūgumus uz spēli. Lai saņemtu LDZ Kausa ielūgumus, jāsūta pieprasījums, norādot abonementa ID numuru, uz biletes@dinamoriga.eu
  • Abonementa iegādes cena ir noteikta bez komisijas par biļešu iegādi un arēnas servisa maksu.
  • Katrs abonementa īpašnieks saņems sezonas ielūgumu divām personām HK RĪGA mājas spēļu apmeklēšanai INBOX HALLĒ, Piņķos.
  • Abonementu īpašniekiem būs iespējams iegādāties papildus biļetes uz DINAMO RĪGA spēlēm ar atlaidi.
  • Pirmssezonas pasākums “Satiec komandu pirmais” - tikšanās ar DINAMO RĪGA komandu.
   
 Dinamo Rīga Cashback World lojalitātes programma:
Iegādājoties abonementu un pirkuma brīdī ievadot savas Cashback kartes numuru, pircējs saņem atmaksu priekšrocības (3% - Cashback un 2.50% Shopping Points). Iepērkoties pie Cashback World lojalitātes partneriem ar “Dinamo Rīga” Cashback karti, dalībnieki no katra pirkuma atgūst daļu no samaksātās naudas jeb - "Cashback" un saņem arī „Shopping Points“ iepirkšanās punktus, kurus atkal var izmantot citiem pirkumiem. Cashback World programmas moto ir: "Nauda atgriežas par katru pirkumu!” Ikviens dalībnieks, kurš reģistrējas pie Dinamo Rīga, ar katru savu pirkumu atbalsta Latvijas hokeja komandu.

Abonementu iegādes veidi.
Arī šogad, tāpat kā iepriekšējā sezonā, sadarbībā ar SIA BIĻEŠU SERVISS, ir izstrādāts ērts tehniskais risinājums, kas ļauj abonementus iegādāties tikai internetā. Abonementu īpašniekam tiks piešķirts individuāls profils vai dota iespēja izmantot esošo profilu www.bilesuserviss.lv, ja tāds ir. Abonementa profilā būs iespējams ērtāk darboties ar spēļu biļetēm ikdienā - līdzīgi kā iepriekšējās sezonās, abonementa īpašnieks saņems plastikāta karti visu 28 spēļu apmeklēšanai, taču gadījumos, ja spēles nav iespējams apmeklēt personīgi, konkrētās spēles biļeti varēs izmantot pēc saviem ieskatiem, to izdrukājot vai elektroniski pārsūtot.