logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

ATCELTA NAUGHTY BOY UZSTĀŠANĀS LMT SUMMER SOUND FESTIVĀLĀ

Ar nožēlu jāpaziņo, ka Naughty Boy paredzētā uzstāšanās šovakar LMT Summer Sound festivālā tiek atcelta. Autoavārijas dēļ uz Beļģijas ceļiem bija izveidojušies sastrēgumi, kuru dēļ grupa šodien nepaspēja uz lidmašīnu. Diemžēl alternatīvas atceļošanas iespējas neizdevās atrast, tādēļ festivālam jāpaziņo viena no nepatīkamākajām vēstīm, kāda var būt: Naughty Boy uzstāšanās tiek atcelta. Plkst. 22:00 uz festivāla galvenās LMT skatuves kāps Carnival Youth. Festivāla organizatori atvainojas visiem par izmaiņām programmā.

Festivālā uzstāšanos joprojām ar nepacietību gaida visi pārējie mākslinieki, to skaitā arī Pet Shop Boys, Dons, Gacho un citi mūziķi, kuru uzstāšanās laiks un vieta nav mainīta. Festivāla apmeklētājiem ar vienas dienas biļetēm piektdienai ir iespēja tās nodot un saņemt naudu. Informācija par naudas atgriešanu sekos pirmdien 14. jūlijā, "Biļešu Serviss" sadaļā "pārcelts/atcelts"