Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Aleksandrs Kazakovs un grupa Da'Ba. 25 dziesmas par mīlestību

7.decembrī Maskavas Namā notiks kāds īpašs pasākums: Aleksandra Kazakova un grupas “Da’Ba” koncerts. Ir uzreiz trīs iemesli kuru dēļ šo koncertu nevar palaist garām:

- Milzīga estētiskā bauda.
Garās ledainās ziemas sākumā cilvēkam ir īpaši nepieciešamas daiļuma injekcijas. Skaista mūzika talantīgo mākslinieku izpildījumā, smalki un dziļi dziesmu teksti, pārbaudīti ar laiku un reizināti ar harizmātisku izpildījumu hiti - viss, kas palīdzēs skatītājiem pamodināt savu iekšējo sauli un uzkrāt gaišas emocijas.

- Apbrīnojami apdāvināts vokālists.
Rīdzinieki sen un labi pazīst Aleksandra Kazakovu. Viņš ir Rīgas rokeris un daudzu pazīstamu dziesmu autors. Nesen Aleksandrs ir kļuvis par projekta “Golos” spilgtu dalībnieku. Ar dalību šajā televīzijas projektā grupas “Da’Ba” līderis strauji iekaroja plašu Pirmā kanāla skatītāju mīlestību. Daudziem atmiņā palika viņa spēcīga un neatdarināma balss. Tagad rīdziniekiem, kuri vēroja šo mākslinieku televīzijā, ir brīnišķīga iespēja redzēt Aleksandra un viņa grupas uzstāšanos klātienē.

- Nekā banāla.
Izsmalcināts repertuārs: skatītājiem būs iespēja izbaudīt A. Vertinska, V. Trjošina, B. Okudžavas un M. Bernesa dziesmas, kā arī novērtēt grupas “Da’Ba” autorkompozīcijas.

Aleksandra Kazakova un grupas “Da’Ba” koncerts notiks 2017.gada 7.decembrī Maskavas Nama koncertzālē. Sākums plkst. 19.00. Biļešu cenas no 5 līdz 15 EUR.


https://www.youtube.com/watch?v=Se5YTMZl1cQ


Pasākuma dalībnieki:

Aleksandrs Kazakovs: vokāls, akustiskā ģitāra, elektriskā ģitāra, dziesmas;
Vladimirs Bolgars: taustiņinstrumenti;
Aleksandrs Privalenkovs: basģitāras;
Viktors Treijs: sitamie instrumenti;
Mihails Kregeres: basģitāra;
Alisa Klimanska: flauta;
Inga Deržnikele: vijole.

https://www.youtube.com/watch?v=MAuZLCfDGyA