logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

5'nizza - pēc 10 gadiem atkal kopā!

Atkalapvienojies grupas 5'NIZZA duets, ar savu vienīgo koncertu Rīgā, kas notiks 28. maijā 20.00 "GODVIL" koncerthallē, "Reunion Baltic Tour" tūres ietvaros.
 
Grupa izpilda dziesmas, kas apvieno dažādus žanrus (regijs, reps, fanks, roks u.c.). Vairums kompozīciju rakstītas krievu valodā, bet grupas repertuārā ir arī dziesmas ukraiņu valodā, dažviet dziesmās skan rindas angļu valodā. Koncerta ietvaros gruppa iepriecinās mūs ar saviem veciem hitiem, tādiem kā:  “Soldat”, “Jamaika”, “Strela”, “Ja s toboj”, “Vesna” utt., kā arī jaunām, jau iemīļotām dziesmām.
Katrs grupas 5'nizza koncerts - tā ir maģija. Kaut gan formāli tā ir ukraiņu grupa, puiši jau sen uzskata sevi par pasaules pilsoņiem un ir gatavi uzstāties jebkurā planētas stūrī.
 
Andrejs Zaporožecs (Sun) - vokāls, Sergejs Babkins (OtecRodNoj) - vokāls, akustiskā ģitāra, instrumentu imitācija ar balsi (bitbokss, vokalā perkusija).