logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

SIRDIJ VISTUVĀK / САМОЕ ЛЮБИМОЕ

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums tiek PĀRCELTS uz 10.10.2021.!
 
Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!
 
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.
 

 
Konstantīns Raikins - mākslinieciskais vadītājs Krievijas Valsts teātra ”Satirikon”, Krievijas tautas aktieris, režisors, Krievijas valsts prēmijas laureāts, četras reizes ieguvis Krievijas valsts  nacionālo prēmiju „Zelta maska”, K. Staņislavskava fonda prēmijas laureāts. Prēmiju ieguvējs:  „Kristāla Turandota”, „Kaija” , „Elks” , „Triumfs” . Mākslinieciskais vadītājs „Aukstākā skola skatuves mākslā” , profesors.

Monoizrāde- koncerts „Sirdij vistuvākais”- tā ir augstākās klases poēzija, kura tiek izlaista cauri sirdij, kā arī stāsti atzīta un augsti novērtēta teātra līdera, un, protams, atmiņas.

Atmiņas par to kā aizsākās māksla, par bērnības vaļaspriekiem, par šaubām vai izvēlētā profesija ir pareizā, par aizraušanos ar sportu, dzīvnieku pasauli, neatlaidīga pretošanās sekot pa vecāku pēdām- par šo visu Konstantīns Raikins nestāsta, bet gan izspēlē mazas miniatūras. Īpašu vietu ieņem atmiņas par tēvu, skatuves ģēniju, viņa slava nezināja robežu. Skatītājam būs iespēja sekot K. Raikinam no pašas bērnības līdz augstskolai un izdzīvot viņa dzīvi.  

Monoizrādes- koncerta galvenajā daļā Konstantīns Raikins skaita lieliskāko dzejnieku poēziju, kura ir tuva sirdij un ceļoja viņam līdzi visu viņa mūžu. „Sirdij vistuvāk”- tas ir par profesiju, par tēvu un poēziju. PSRS tautas aktieris Bogdāns Stupka, nesen aizgājušais viņsaulē 2012. gadā, neilgi pirms nāves bija uz šo K. Raikina koncertu un pēc izrādes teica: „Neviens pasaulē tā nelasa (jāsaprot kā nespēlē) dzejoļus kā to dara Konstantīns Raikins!!!”

No skatuves skan sekojošu autoru dzejoļi: Dāvids Samoilevs, Nikolajs Zabolockis, Nikolajs Rubcovs, Osips Mandeļštams, Lope de Vega, Aleksandrs Puškins.
Nāciet gūt iedvesmu!

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot