logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ŅIKA PLOTŅIKOVA. LABVAKAR KLUBĀ HAMLETS / НИКА ПЛОТНИКОВА. ДОБРЫЙ ВЕЧЕР В КЛУБЕ 'ГАМЛЕТ' (Pārcelts no 09.11.20.,28.12.20.,08.02.21. un 17.05.21.)

Pi 23.08.2021 19:00
Teātra klubs HAMLETS
Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums ŅIKA PLOTŅIKOVA. LABVAKAR KLUBĀ HAMLETS pārcelts uz  23.08.2021. 19:00 !
 
Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!
 
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām sazināties: zaharjat@inbox.lv
 
Pasākuma organizatori lūdz būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!


 
LABVAKAR KLUBĀ “HAMLETS”
Aktrise Nika Plotņikova
 
Radoša tikšanās un ekskluzīva koncertprogramma
 
Aicinām pavadīt labu rudens vakaru ar Rīgas Krievu teātra vadošo aktrisi. M. Čehova Nika Plotņikova. Programma ir sagatavota speciāli šim vakaram un tiks rādīta tikai vienreiz. Lieliska noskaņa, kvalitatīva mūzika un garīga saziņa ir garantēta. Vietas pie galdiņiem (4 cilvēki). Darbojas teātra bārs.
 
Nika Plotņikova – aktrise ar fantastisku likteni. Viņa tēloja galvenās lomas Romana Viktoka, Pītera Šteinina, Genādija Traugjanecka, Romana Kozaka, Elēnas Nevižinas, Allas Sigalovas. Un Nikam ir unikāla balss. Viena no Raimonda Paula iemīļotākajām dziedātājām. Visos Rīgas Krievu teātra mūzikas projektos Plotņikova spēlē galvenās lomas. Viņas balss ir teātra vizītkarte. Tāpat Niks ir konkursa Jaunais vilnis laureāts un divas reizes uzvarējis Latvijas muzikālo TV šovu “Pojs ar zvaigzni” uzvarētājs.
 
Vakara pirmajā daļā klubā “Hamlets” skanēs labākās dziesmas Plotņikova izpildījumā – krievu, latviešu, angļu, franču, ukraiņu valodā. Un kompozīcijas no repertuāra Edīte Piafa.
 
Otrajā daļā – šovs, atklātā saruna ar skatītājiem par dzīvi, mīlestību un likteni. Var uzdot aktrisi jebkurus jautājumus. Tā būs gara saruna par personīgo un galveno.
 
Vakars notiks mājīgā teātra klubā “Hamlets”, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī. Visas vietas - pie galdiņiem (4 personām). Sakarā ar drošības pasākumu veikšanu Covid-19 dēļ, vietu skaits zālē ir ierobežots.
 
Ieeja zālē no plkst. 18.30
Izziņas par tālr.: +37126159472.
Adrese: Vecrīga, Jāņa seta, 5 (otrais stāvs). Teātra klubs Hamlets.
 
Vakara organizatori – producenta grupa “Angažets”.
Pasākums notiks festivāla Stanislavsky.lv
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ŅIKA PLOTŅIKOVA. LABVAKAR KLUBĀ HAMLETS / НИКА ПЛОТНИКОВА. ДОБРЫЙ ВЕЧЕР В КЛУБЕ 'ГАМЛЕТ' (Pārcelts no 09.11.20.,28.12.20.,08.02.21. un 17.05.21.) Pi 23.08.2021 19:00 Teātra klubs HAMLETS
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Galdiņa biļetes cena norādīta par vienu vietu.


Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Teātra klubs HAMLETS
Jāņa Sēta 5 Rīga Latvija
Organizators
Kultūras aģentūra Zaharjat, biedrība
Ilūkstes iela 20-124 LV-1082 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008233016