logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

STAND UP (Pārcelts no 06.08.20., 09.08.21. un 09.08.22.)

Pk 26.08.2022 20:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Pašreizējās politiskās situācijas dēļ biļešu tirdzniecība ir apturēta un pasākumi paredzētajos datumos NENOTIKS. Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

 
Pavisam jauns "Stand Up TNT" 26. augustā Jūrmalā
 
26. augustā Dzintaru koncertzālē uzstāsies TNT kanāla populārā komēdiju šova "Stand Up" komiķi ar pilnīgi jaunu programmu un rekordlielu dalībnieku skaitu.
 
Šovs "Stand Up TNT" Jūrmalā notiks jau piekto gadu pēc kārtas. Projekta labāko komiķu uzstāšanās Dzintaros jau kļuvusi par tradīciju.
 
Kā jau katru reizi, arī šovasar komiķi Jūrmalas publikas vērtējumam sniegs pavisam jaunus un TV ekrānos neredzētus jokus. Vienā vakarā uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies deviņi komiķi: Stass Starovoitovs, Viktors Komarovs, Aleksejs Ščerbakovs, Sergejs Detkovs, Viktorija Skladčikova, Romāns Kosicins, Gurams Amarjans, Jevgēņijs Čebatkovs un Pāvels Dediščevs.

Daudzi no viņiem ir stand–up zvaigznes un ir jau iemīļoti arī Latvijā. Savukārt, daži, kas paguvuši pierādīt savu talantu TV ekrānos, Jūrmalā uzstāsties pirmo reizi. Bet viņi visi vienlīdz labi prot pārsteigt komēdiju žanra pielūdzējus. Stand–up komiķiem piemīt ass prāts un spēja ievērot nianses. Viņu stāsti ir tik smieklīgi, jo ir ļoti patiesi un reālistiski. Tieši tāpēc šis komēdiju žanrs kļūst arvien populārāks.   
 
9. augustā smieklīgākie "Stand Up TNT" komiķi Dzintaru koncertzāles skatītājiem piedāvās ārkārtīgi jautru vakaru – pilnu ar izcilu humoru par aktuālo, provokatīvo un citādi svarīgo.
 
Biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv no 17. februāra.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
STAND UP (Pārcelts no 06.08.20., 09.08.21. un 09.08.22.) Pk 26.08.2022 20:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pirmajām 200 biļetēm piemērota 10% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 0.95 EUR apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
ULTRA EVENTS, SIA
Centra iela 14 Ceraukstes pag. LV-3901 Bauskas nov.
Vien. Reģ. Nr.: 43603089892
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā