Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Lasītājuzvedums 'Kaja meklējumos' / Читакль 'В поисках Кая'

Pk 22.02.2019 19:00
Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c
7.56
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Emmas Lisovec lasītājuzvedums „Kaja meklējumos” – brīnišķīga pasaka dzejā! Pasakā izklāstītais gadījums ir par pašām galvenām jūtām un mūžīgām vērtībām – Uzticību, Draudzību, Mīlestību – ko neapdraud nekādas grūtības. Par jūtām, kas palīdz izkļūt no jeb kurām bēdām visos laikos un jeb kurā vecumā!

Uzveduma pamatā tiek izmantota visiem labi pazīstama Andersena pasaka „Sniega Karaliene”. Bet kad pasaka pārdzimst rakstnieces (Emmas Lisovec) un aktrises (Marinas Lisovec) daiļrades tandēmā, un vēl liktenīgas sakritības dēļ, viņas ir māte un meita, izveidojās unikāla un brīnišķīga pasaka! Pateicoties viņām pasakā apmetušies jauni varoņi un notiek jauni piedzīvojumi. Pirmo reizi pasaka izveidota dzejas formā, kurā to ir vēl aizraujošāk lasīt un klausīties to.

Un vēl, lasītājuzveduma radītāji saka: „Mēs izveidojām tādu jaunu skatuves žanru, kurā kopā savijas senās teatrālās deklamācijas tradīcijas, multiplikācijas varoņu atskaņošanas principi un protams, mūsu bērnības atmiņas par pasakām, ko mums lasījuši mūsu mīļie pieaugušie. Lasīt balsī – tas ir dabiskākais un jaukākais, kas var notikt ar tiem, kuri mīl grāmatas, uzvedumus, skaistu vārdu sakārtojumu un aizraujošu sižetu. Tas tāpēc, ka bērnībā mums lasītās pasakas paliek mūsu dvēselēs un sirdīs, palīdzot mums pieaugušajā dzīvē.”

Ja Jums lasa „dažādās balsīs, brīnišķīgas Balsis” – vecā labā pasaka atdzīvojas, skan un kļūst neaizmirstama.

22.februārī uz Rīgas Mazā teātra skatuves Jums pasaku stāstīs kino un teātra aktieris, televīzijas režisors, Rīgas Krievu teātra aktieris, aktieru mākslas un skatuves runas pasniedzējs Daņila Solovjovs un lasītājuzveduma Balss, visu sieviešu personāžu izpildītāja – kino un teātra aktrise atskaņotāja Marina Lisovec, viena no atpazīstamākām un vispieprasītākām sieviešu balsīm Krievijā šodien. Viņa atskaņojusi visu iemīļotākās multfilmas – sākot ar Disneja „Sniegbaltīti” līdz „Mumi-trollis” Tuve Jansson, Holivudas aktrises (Selma Haiek, Sandra Ballok), datoru spēļu personāžus (LiaraT soni no „MassEffect”, Kleopatra no „Assassin screed”), kā arī simtiem audiogrāmatas un desmitiem audiogidus.

Nāciet ar visu ģimeni paklausīties un izjust pasaku!
Pieļaujamais vecums 6+:,
Uzveduma ilgums:  1stunda 20 min., bez pārtraukuma.

Vairāk informācijas: http://rigasmazaisteatris.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Lasītājuzvedums 'Kaja meklējumos' / Читакль 'В поисках Кая' Pk 22.02.2019 19:00 Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c 7.56
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Organizators
Igors Projekts Latvija, SIA
Ezermalas iela 2/1-68 LV-1006 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā