logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

ATCELTS - "Biznesa klases palāta" / "Палата бизнес-класса"

Ot 12.05.2020 19:00
Rīgas Kongresu nams
MĪĻIE SKATĪTĀJI!

No organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ izrāde "Biznesa klases palāta" / "Палата бизнес-класса", kas bija paredzēta 2020. gada 12. maijā, Rīgas Kongresa namā tiek ATCELTA.

Aicinām naudas atmaksas jautājumu risināt patstāvīgi, sazinoties ar pasākuma organizatoru, kas ir nesaņemtā pakalpojuma nodrošinātājs:

Organizatora kontaktinformācija:
Punane Vares MTU
Tālr. nr.: +372 55514868
e-pasts: info@studio-illusion.com
https://www.studio-illusion.com
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

 
"Biznesa klases palāta"
12. maijī, 19:00 – Rīgas Kongresu nams
Komēdija, kuras pamatā ir Aleksandra Korovkina luga

Krīze, epidēmija un aukstā dziņa uz melanholiju un kaiti? Piedāvājam sezonas jaudīgāko antidepresantu - biļeti uz jauno komēdijas farsu “Biznesa klases kamera” no dramaturga Aleksandra Korovkina, scenārija autora līdz populārajiem televīzijas seriāliem “Turetsky marts”, “Poor Nastya” un citiem. Divas stundas lipīgi smiekli un pilnīga apmierinātība no taisnīguma triumfa - tas ir tas, kas mums ikdienā pietrūkst! Nedzeriet tabletes, pērciet biļetes uz izrādi!

Spilgtā satīrisko zvaigžņu spēle, negaidīti sižeta līkloči un ļoti reālistiski tēli padara braucienu uz izrādi par lielisku dāvanu visu kategoriju skatītājiem.

Apstākļi slimnīcas palātā pēc aplaupīta uzņēmēja pēc pikantās operācijas un pagodināta pensionēta mākslinieka. Uzņēmējs nevar samierināties ar piespiedu izolāciju liela darījuma priekšvakarā un, neraugoties uz visiem šķēršļiem, to izdarīs. Veiksmīgi paslēpiet savu kundzi no savas sievas kaimiņa gultā, izspiediet saimnieces vīru pa logu, dariet daudz vairāk traku lietu un smalki gulēsit pa kreisi un pa labi! Rezultātā - pilnīgas laimīgas beigas un visu akcijas varoņu reālo vērtību pārdomāšana!

Skatuves režisors: Semjons Strugačovs

Režisore: Tatjana Vdovičenko

Aktieri: Krievijas tautas mākslinieks Semjons Strugačevs, Krievijas godinātais mākslinieks Georgijs Martirosjans, Svetlana Permjakova, Margarita Aļošina, Viktorija Zabolotnaja, Dmitrijs Averins.

Ilgums: 2 stundas 15 minūtes ar pārtraukumu

 

info@studio-illusion.com

www.studio-illusion.com

Vairāk informācijas: https://www.studio-illusion.com/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - "Biznesa klases palāta" / "Палата бизнес-класса" Ot 12.05.2020 19:00 Rīgas Kongresu nams
Pasākums ATCELTS - "Biznesa klases palāta" / "Палата бизнес-класса"
Datums / Laiks Ot 12.05.2020 19:00
Norises vieta Rīgas Kongresu nams
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h15min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rīgas Kongresu nams
Krišjāņa Valdemāra iela 5 Rīga Latvija
Organizators
Punane Vares MTÜ
Ida-Viru maakond, Tule tn. 41 Narva linn 21055 Narva linn
Vien. Reģ. Nr.: 80553003
Pasākums ATCELTS - "Biznesa klases palāta" / "Палата бизнес-класса"
Datums / Laiks Ot 12.05.2020 19:00
Norises vieta Rīgas Kongresu nams
Pasākumi šajā norises vietā
Pārdošana apturēta TIKS PĀRCELTS - Midnight Opera. Bohemian Rhapsody ApturētsApturētsTIKS PĀRCELTS - Midnight Opera. Bohemian Rhapsody - Rīgas Kongresu nams, Latvija
Pārdošana apturēta TIKS PĀRCELTS - Ienaidnieka kosmētika / Косметика врага ApturētsApturētsTIKS PĀRCELTS - Ienaidnieka kosmētika / Косметика врага Rīgas Kongresu nams, Latvija
Pārdošana apturēta TIKS PĀRCELTS - ĻUBOV USPENSKAJA. Jubilejas Koncerts / ЛЮБОВЬ УСПЕНСКАЯ. Юбилейный Концерт ApturētsApturētsTIKS PĀRCELTS - ĻUBOV USPENSKAJA. Jubilejas Koncerts / ЛЮБОВЬ УСПЕНСКАЯ. Юбилейный Концерт Rīgas Kongresu nams, Latvija
Pārdošana apturēta STAND UP. IVAN ABRAMOV / ИВАН АБРАМОВ НОВОЕ И ЛУЧШЕЕ (Pārcelts no 06.05.2020.) ApturētsApturētsSTAND UP. IVAN ABRAMOV / ИВАН АБРАМОВ НОВОЕ И ЛУЧШЕЕ (Pārcelts no 06.05.2020.) Rīga, Latvija
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot