logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Jevgeņijs Šurs. LABVAKAR KLUBĀ HAMLETS / ЕВГЕНИЙ ШУР. ДОБРЫЙ ВЕЧЕР В КЛУБЕ 'ГАМЛЕТ'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
LABVAKAR KLUBĀ “HAMLETS”
Mūziķis un aktieris Jevgeņijs Šurs
 
Radoša tikšanās un ekskluzīva koncertprogramma
 
Aicinām pavadīt labu rudens vakaru ar pazīstamu mūziķi un Rīgas Krievu teātra aktieri Jevgeņijs Šurs. Programma ir sagatavota speciāli šim vakaram un tiks rādīta tikai vienreiz.
 
Jevgeņijs Šūrs pirmajā daļā, kuru sauc par “Latvijas Zelta balsi”, izpildīs ne tikai pazīstamus hitus, bet arī nezināmas Raimonda Paula dziesmas, ar kuru daudzus gadus sadarbojas, rokbalādes, autorromāni un vokālās kompozīcijas no Rīgas Krievu teātra iemīļotākajām izrādēm, kuras šobrīd jau noņemtas no repertuāra: “Kerija”, “Solo aktrisei ar orķestri”. Jevgeņijs piedalījās visās teātra izrādēs uz Paula mūziku.
 
Otrajā daļā – vaļsirdīga saruna ar skatītājiem par dzīvi, mīlestību un likteni. Mākslinieks pastāstīs, kā viņš, būdams skolnieks, filmējās kopā ar Ludmilu Gurčenko. Bet 90. gados piedalījies Vlada Listjeva programmā. Viņš dalīsies ar aizkulisēm no starptautiskiem mūzikas konkursiem un intriģējošiem teātra sižetiem. Var (un vajag!) uzdot viesiem jebkādus jautājumus. Tā būs gara tikšanās, kur skatītāji un mākslinieki kopā priecāsies, ieslīgs un pasmiesies.
 
Vakars notiks mājīgā teātra klubā “Hamlets”, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī. Visas vietas - pie galdiņiem (4 personām). Darbojas teātra bārs.
 
Sakarā ar drošības pasākumu veikšanu Covid-19 vietu skaits zālē ir ierobežots.
 
Ieeja zālē no plkst. 18.30
Izziņas par tālr.: +37126159472.
 
Adrese: Vecrīga, Jāņa seta, 5 (otrais stāvs). Teātra klubs Hamlets.
 
Vakara organizatori – producenta grupa “Angažets”.
Pasākums notiks festivāla Stanislavsky.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot