logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

TIKS PĀRCELTS - Comedy Club rezidenti Andrejs Beburišvili un Žeņa Siņakovs Rīgā!

Se 11.04.2020 19:00
Rīgas Kongresu nams
Informējam, ka SIA Biļešu Serviss nav pieejama informācija par pasākuma norisi. Jautājuma gadījumos lūgums sazināties ar pasākuma rīkotāju:
 
UNDER MGMT SIA
Elizabetes 69 - 19a LV-1050 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203045787
 
Epasta adrese:
aeuropa.riga@mail.ru 
 
Informējam, ka saistībā ar valdības lēmumu un ierobežojumiem koncerts tiks pārcelts. Par jauno koncerta datumu tiks paziņots drīzumā. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu. Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai.
 
Visas saistības tiks izpildītas likumā noteiktajā kārtībā un naudas maiņas un atmaksas pieprasījumi tiks izskatīti ne ātrāk kā pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas. Vēršam uzmanību, ka likumā 7. pantā (2) ir noteikts: “Ja patērētājs pamatotu iemeslu dēļ nevar apmeklēt pasākumu pārceltajā datumā (piemēram, patērētājs nevar atrasties valstī, kurā notiek pasākums, patērētājam pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi), pakalpojuma sniedzējs pēc pieprasījuma atmaksā naudu termiņā, kas nav ilgāks par sešiem mēnešiem pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas dienas.
 

 
Uz Rīgas Kongresa nama skatuves uzstāsies “Comedy club” rezidenti Andrejs Beburišvili un Žeņa Siņakovs no Maskavas!
 
Andrejs Beburišvili ir vispopulārākā komēdijas TV šova “Comedy club“ rezidents, stand up komiķis, televīzijas raidījuma vadītājs, kas ir iekarojis daudz cilvēku sirdis ar savu harizmu, nedaudz cinisko un oriģinālo humora pasniegšanu. Andrejs Beburišvili pateicoties uzvarai humora šovā “Comedy Battle” izvēlējās nevis naudas balvu, bet gan iespēju kļūt par “Comedy club” rezidentu. Apmeklēt šī komiķa stand up izrādes iesaka tādas populāras Krievijas humora zvaigznes kā Pāvels Voļa un Gariks Martijosans
 
Žeņa Siņakovs ir Krievijas stand up komiķis un kā jau daudzi citi izdaudzis no šova “KVN”. Jauns, ar dzirkstošu humora izjūtu, talantīgs raidījuma vadītājs, “Comedy Club” rezidents – viens no pieprasītākiem komiķiem Krievija pēc viņa žanra. Arī Žena Siņakovs ar otro reizi uzvarējis humora šovā “Comedy Battle”, kur viņu uzaicināja kļūt par vienu no komandas dalībniekiem “Comedy club”.
 
Uz tikšanos humora pilnā vakarā!
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - Comedy Club rezidenti Andrejs Beburišvili un Žeņa Siņakovs Rīgā! Se 11.04.2020 19:00 Rīgas Kongresu nams
Pasākums TIKS PĀRCELTS - Comedy Club rezidenti Andrejs Beburišvili un Žeņa Siņakovs Rīgā!
Datums / Laiks Se 11.04.2020 19:00
Norises vieta Rīgas Kongresu nams
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 g.v.
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rīgas Kongresu nams
Krišjāņa Valdemāra iela 5 Rīga Latvija
Organizators
UNDER MGMT, SIA
Elizabetes 69 - 19a LV-1050 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203045787
Pasākums TIKS PĀRCELTS - Comedy Club rezidenti Andrejs Beburišvili un Žeņa Siņakovs Rīgā!
Datums / Laiks Se 11.04.2020 19:00
Norises vieta Rīgas Kongresu nams
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot