logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Dmitrijs Bikovs Jaunā pasaule Radošais vakars Rīgā

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Dmitrijs Bikovs
Jaunā pasaule
Radošais vakars Rīgā
2. jūnijā plkst. 18.00
 
2. jūnijā Rīgā — Dmitrija Bikova radošais vakars.

Dzeja palīdz brīžos, kad nav pārskatāmas perspektīvas. Pat ja būtu vēlēšanās, romānu šobrīd nevarētu uzrakstīt. Un, lai rakstītos vēl labāk, ir nepieciešams viens nosacījums — piedzīvotā mirkļa varenības izjūta. Šobrīd visas izjūtas ir jo īpaši saasinājušās: mīlestība, piederība lielajai vēsturei, un diemžēl arī - nolemtība.

"Šobrīd visi daudz raksta: grafomāni, bēgļi, ukraiņi ierakumos un krievi trimdā. Divu gadu laikā es uzrakstīju divas dzejoļu grāmatas. Tā kā dzejā izpaužos pilnīgāk un brīvāk nekā prozā, es vēlos dalīties ar tām. Tas, kurš raksta dzeju, - nav viens," saka Dmitrijs Bikovs.

Šodien, kad pasaulē ir nobīdījušies visi poli, tikšanās ar šāda līmeņa rakstnieku kļūst par īstu notikumu. Savā radošajā vakarā Dmitrijs Bikovs lasīs jums savus nesen sacerētos dzejoļus un stāstus. Un, protams, atbildēs uz publikas jautājumiem. Un pēc jūsu lūguma varbūt nolasīs kaut ko pazīstamu un iemīļotu.

Dmitrijs Bikovs - dzejnieks, rakstnieks, žurnālists, lektors, kinokritiķis, scenārists. Daudzu literāro prēmiju laureāts, krievu valodas un literatūras pasniedzējs. Prinstonas Universitātes viesprofesors. Vairāku desmitu grāmatu, dzejoļu krājumu un rakstu autors. Krievijas Federācijā atzīts par ārvalstu aģentu.

Informācija par pasākumu:
Paredzamais ilgums: 1 stunda 30 minūtes
Norises vieta: Splendid Palace, Elizabetes iela 61, Rīga, LV-1050
 

Vairāk informācijas: https://www.pryamaya.eu/dmitrii_bykov_novyj_svet_riga_02_06_24

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot