Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

HULIGĀNS. GRĒKSŪDZE / ХУЛИГАН. ИСПОВЕДЬ

Pi 01.04.2019 19:00 - Ot 02.04.2019 21:30
80.00 - 100.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Saviļņojoša un koša mistērijai „Huligāns. Grēksūdze”, kas vēsta  par izcilo Krievijas dzejnieku Sergeju Jeseņinu. Galvenajā lomā Krievijas tautas mākslinieks Sergejs Bezrukovs.

Sergejs Jeseņins. Dzejnieks – huligāns. Dzejnieks – skandālists.  Viņa personība vienmēr bijusi mīkla, ko spilgtāku iekrāsojis arī dzejnieka traģiskais liktenis. Daudzi režisori un dokumentālisti centušies atklāt viņa tēlu, izprast, kas kalpojis par iemeslu viņa pāragrajai aiziešanai no dzīves, tomēr neviens vēl nav mēģinājis izstāstīt, kas īsti ir Sergejs Jeseņins. Cilvēks? Dzejnieks? Tautas varonis? Cilvēces talants? Huligāns?

Šo izrādi grūti iekļaut muzikāli poētiska uzveduma rāmjos. Tā ir vairāk kā izrāde. Vienīgā dramaturģiskā kompozīcija par izcilā dzejnieka Sergeja Jeseņina dzīvi, kas sastādīta, izmantojot viņa dzejas rindas un dziesmas ar viņa vārdiem. Jeseņina dzeju var ne tikai lasīt, klausīties, to var arī dejot, to var un pat vajag dziedāt.

Aktieri uz skatuves un skatītāji zālē vienā elpā izdzīvos dzejnieka dzīvi - dvēseles sāpes, alkas, mīlestību, dzeju un tās traģisko finālu. Lai parādītu, cik dažāds un daudzšķautņains bijis Sergejs Jeseņins, izrādi veido dažādi dzejoļi, dažādi mūzikas stili un dažādas mākslas izpausmes – tajā dzirdēsim gan ugunīgu tango, gan liriskas balādes, gan spēcīgu rokmūziku. Brīnumainā izrāde- mistērija  noslēgsies ar smeldzīgu baleta monologu.

Režisors: Sergejs Bezrukovs
Kompozitors: Sergejs Bezrukovs
Aranžēja: Aļeksejs Ponomarjovs
Horeogrāfs: Antons Kramers
Gaismu mākslinieks: Andrejs Šepeļovs
Kostīmu māksliniece: Aleksandra Borka
Skaņu režisors: Aleksandrs Ņokoļins
Režisora asistente: Tatjana Vdovičenko
Režisora palīgs: Svetlana Ratteļ- Tamaceva

Lomās
Sergejs Jeseņins: Sergejs Bezrukovs

Solisti no Antona Kramera baleta: Dmitrijs Akimovs, Jana Aljakina, Igors Gavrikovs, Anna Gilunova, Pāvels Jefremovs, Marija Jefremova, Sergejs Ivanovs, Lolija Kasatkina, Aleksandrs Mogiļovs, Jekaterina Mordvinova, Aleksandrs Romančenko, Sergejs Spirins

Ansamblis Inter Folk Band: Vladislavs Domogackiks(ģitāra), Vladislavs Dubrovin(taustiņi), Antons Končakovs (klarnete), Svetlana Medvedeva (vijole), Aleksandrs Muravjovs (kontrabas), Maksims Fjodorovs ( akardeons), Aleksandrs Čebotarovs (sitamie)

Bek- vokāls: Marija Biork, Jūlija Golovčenko, Valentīna Dolgina, Jūlija Pilipoviča

Izrādes ilgums: 2 h bez starbrīža     18+
Pasākumi