Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vadims Avva 'Ne vārda par mīlestību' / Вадим Авва 'Ни слова о любви'

Pk 09.11.2018 19:30
Maskavas nams
10.00 - 20.00
Ne vārda par mīlestību. 5.sezona.

Unikāla autora dzejas izrāde tiks izrādīta 5. sezonas programmas ietvaros uz Maskavas nama skatuves tikai vienu reizi! Steidzieties skatīt izteiksmē tik spēcīgo un ekspresīvo iestudējumu, kas tāds ir ne tikai Rīgas skatuvei.

Laikraksta “Maskavas komjaunietis” žurnāliste Natālija Malahova pēc izrādes Maskavas Literātu namā rakstīja: “... Lai gan izrādes aprakstā tiek pieteikti “37 stāsti”, te tos var saskaitīt daudz vairāk... vai arī nedaudz mazāk – atkarīgs no konkrētās uztveres. Šo izrādi vispār ir iespējams “grozīt” kā Rubiku kubiku. Jutīgi, smalki, bet vienlaikus tik ļoti saprotami dzejoļi, laikam ikvienam cilvēkam, kas ir patīkami – bez lieka patosa ēnas, kas bieži izbojā dzeju, brīvi no klišejām. Tos var klausīties dungojot ...”

“Ne vārda par mīlestību” –reta kultūras parādība Rīgas kultūras dzīvei, jo dzejnieks lasa savu dzeju. Tajā ir tas īpašais šarms, atklātība un izpaliek jebkāda samākslotība. Rodas sajūta, ka tavs sens paziņa, “mūsu ielas puisis” tev stāsta savu dzīvi – turklāt viņa domas ir dziļas, interesantas un globālas, bet tajā pašā laikā saprotamas un tuvas. Noteiktā mirklī rodas sajūta, ka dzejoļi parādās līdzīgi pērlēm. Iestudējums emocionāls. Izrādes veidotājiem izdodas sasniegt to īpašo stāvokli, kas līdzinās uzvilktam lokam īsi pirms bultas izšaušanas...” atzīmēja mākslas zinātnes doktors Miervaldis Mozers.

“Pati izrādes forma pieļauj to, ka izrāde no izrādes var mainīties un tas arī notiek. Savstarpējā sapratne, kas izveidojusies ar horeogrāfi, dejotāju Annu Romenkovu un pianisti Ingunu Grīnbergu, mums ļauj ik reizi radoši “izaudzēt” kaut ko jaunu, ko arī mēs cenšamies darīt ar visiem mums Dieva dotajiem spēkiem” papildina autors.

www.facebook.com/avvavadim/

Youtube kanāls: :  www.youtube.com/VadimAvva

Vairāk informācijas: http://www.vadimavva.ru

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Vadims Avva 'Ne vārda par mīlestību' / Вадим Авва 'Ни слова о любви' Pk 09.11.2018 19:30 Maskavas nams 10.00 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
AV Propaganda, SIA
Ganību dambis 25C LV-1005 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā