Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Atcelts - Vladimirs Steržakovs «Laimīga cilvēka grēksūdze...» / «Исповедь счастливого...» Владимир Стержаков

Ot 16.10.2018 19:00
Maskavas nams
Informējam, ka pasākums Vladimirs Steržakovs «Laimīga cilvēka grēksūdze..., kas tika paredzēts 16.10.18, plkst. 19:00 Maskavas namā- TIEK ATCELTS!

Lūdzam, vērsties pie pasākuma organizatora, sazinoties pa tālruni 29550060 vai rakstot kriketa8@inbox.lv


Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

<<Laimīga cilvēka grēksūdze...>> - ar tādiem vārdiem savu uzstāšanos sāka viens no Krievijas populārākajiem aktieriem Vladimirs Steržakovs.

Vladimirs ir apbrīnojams aktieris – savas radošās dzīves laikā viņš ir tēlojis vairāk nekā 190 kinofilmās un seriālos, vairāk nekā 20 gadus O. Jefremova vadībā ir strādājis Antona Čehova vārdā nosauktajā Maskavas Akadēmiskajā dailes teātrī. Bijis viesizrādēs gandrīz 20 valstīs.

Šī programma ir monoizrādes un radošas tikšanās apvienojums. Vakarā būs stāsti un atmiņas par darbu kopā ar tādiem izciliem un dižiem aktieriem kā I. Smoktunovskis, V. Ņevinnijs, O. Jefremovs, O. Tabakovs, L. Gurčenko, A. Džigaharjans, L Guzejeva, L. Udovičenko.

Atsevišķa atmiņu lapa ir veltīta aktierim un Vladimira Steržakova dižajam pedagogam – PSRS Tautas skatuves māksliniekam Jevgēņijam Jevstigņejevam.

Vakarā tiks atklāti arī citi spilgti un daudzveidīgi, iespējams plašai publikai nezināmi, stāsti par teātrī un uzņemšanas laukumā notikušiem neparastiem atgadījumiem, mīlas trīsstūriem un traģēdijām.

Vladimiram Steržkovam ir talants visā uzstāšanās laikā noturēt skatītāju spriedzē, viņš ir teātra un kino dzīva leģenda, kuru dievina un mīl par dzirkstošo humoru un prieku, ko viņš dāvā visiem skatītājiem!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts - Vladimirs Steržakovs «Laimīga cilvēka grēksūdze...» / «Исповедь счастливого...» Владимир Стержаков Ot 16.10.2018 19:00 Maskavas nams
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h45min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: lūdzu interesēties pa tālr.+371 29550060

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
Milenas Latvija filiāle
Ēveles iela 12-20 LV-1013 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā