logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

Mūzikls BARMALEJS / Мюзикл БАРМАЛЕЙ

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
MŪZIKLS BARMALEJS

Muzikālais  jampadracis pēc  Korneja Čukovska darbu motīviem.
 
Izrāde, kas kļūs par īstu dāvanu žanra cienītājiem. Kā arī visiem, kas sagaida no teātra izrādes lieliskas un aizraujošas darbības. Tikšanās ar personāžiem, kas labi pazīstami no bērnības, nesīs skatītājiem ne mazums atklājumu. Un muzikālās tēmas, ko radījis ģeniālais komponists Georgijs Firtičs,  sniegs izrādei dzīvu un nevaldāmi jautru ritmu.
 
“Kas ir galvenais mūziklā? Pareizi, mūzika. Vienlaicīgi ar literatūras avotu mūs iedvesmoja populārā Dāvida Čerkaska multiplikācijas filma “Doktors Aikāsāp”, kurā skan lieliskie Georgija Firtiča muzikālie darbi. Nezin  kādēļ tie šodien nepelnīti izrādījās aizmirsti, bet mēs situāciju izlabosim”.(I. Arhipovs, režisors)
 
Katra no šīm kompozīcijām - neticami raksturīga, emocionāli piepildīta un pabeigta. Tās uzrakstītas kā speciāli skatuvei. Tajās - vesels bagātību krājums aktieru improvizācijām. Bet apvienojumā ar krāsainām un dzīvām Čukovska pasakām veidojas patiess stāstījums, kas iekaro katra skatītāja sirdi – gan paša mazākā, gan arī paša nopietnākā.
 
 Mūzikla sākums plkst. 13-00 (programma ilgst 1 stundu bez pārtraukuma),
 Pēc izrādes ir ispēija piedalities fotosesijā  ar aktieriem un akvagrims.
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot