Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ledus sirds. Jaunā vēsture / Холодное сердце. Новая история

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Studijas „KOLIZEJ” šova programma turpina labās tradīcijas veidojot bērnu izrādes, šoreiz sagatavojot Jaungada pārsteigumu - aizraujošu šovu visai ģimenei, mūzikas izrādi „Ledus sirds. Jaunā vesture”.
Ja jūs un jūsu bērni ir skatījušies populāro multfilmu „Ledus sirds” („Frozen”), tad galvenie varoņi šķitīs pazīstami, bet sižets pārsteigs ar jauniem un nejaušiem pavērsieniem. Taču, ja jūs neesat redzējuši šo multfilmu, tad, vienkārši, nopērciet biļetes uz izrādi un izbaudiet to! Lielisks garastāvoklis un vesela jūra iespaidu jums un jūsu bērniem būs garantēts!
 
Sekosiet līdzi elpu aizraujošiem Elzas, Annas un sniegavīra Olafa piedzīvojumiem, kur viņi iekļūst Sniega Karalienes karaļvalstī, iepazīstas ar noslēpumaino burvi Malifisentu, ar pirātiem, kas zaudējuši cerības uz izkļūšanu no ledājiem, un citiem varoņiem no šī Jaungada stāsta.
 
Izrāde beigsies ar labā uzvaru pār ļauno un īstiem svētkiem kopā ar Salavecīti, ar apaļu dejām, spēlēm un foto sesiju ar izrādes galvenajiem varoņiem. Jūsu bērns atcerēsies uz ilgu laiku šo burvīgu izrādi un gūs daudz priecīgu emociju, kuras uzdāvinās viņam „Ledus sirds. Jaunā vēsture ”.
 
Vecuma ierobežojums 2+ ( ieeja berniem līdz 4-iem gadiem ar pieaugušo, neaizņemot atsevišķo vietu ir bezmaksas).
Izrādes turpinājums kopā ar spēlēm un apļa dejam pie eglītes ir 2 stundas.

Vairāk informācijas: http://www.kolizej.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot