Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KAKA-BJAKA UN PAVASARIS / КАКА-БЯКА И ВЕСНА

Sv 28.10.2018 14:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Dramatizējuma autors, režisors un mākslinieks - Jānis Znotiņš
Izrādē piedalās:

Aleksejs Korgins
Jana Herbsta

Bērni, arī daži pieaugušie, labi zina, ka viss šajā pasaulē ir dzīvs. Visam dzīvajam ir savs mērķis, pat karotēm un dakšiņām... nemaz nerunājot par kaķiem un suņiem.

Igauņu rakstnieks un dramaturgs Andrus Kivirehks izturas ar cieņu ne tikai pret priekšmetiem un dzīvniekiem, bet raksta par tiem arī pasakas. Viņa stāstos netrūkst bērnu, vecāku, vecmāmiņu, vectētiņu, skolotāju un citu bērniem svarīgu cilvēku. Pasaule ir brīnumaina vieta, kur katru dienu, katru minūti var notikt JEBKAS. Pats galvenais nenokavēt mirkli, kad šis JEBKAS sāks notikt!

...Dažās Andrusa Kivirehka pasakās mēdās, rāda mēli un šķībi skatās uz mums. Dažas attēlotas ar jutīgu un uzticamu maigumu un citas noskaņotas filozofiski, lai var padomāt par dzīvi. Taču tās visas bez izņēmuma ir smieklīgas un labsirdīgas.

Palaidnīgajā Jāņa Znotiņa iestudējumā iesaistīti divi mūsu aktieri - Jana Herbsta un Aleksejs Korgins , kuru iztēlei, tāpat kā aktiermeistarībai nav robežu.

zrāde vienlaikus ir interaktīva spēle, dialogs un eksperiments ar mazajiem skatītājiem, kuru iztēle ļauj iedzīvināt ikvienu lietu.

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
KAKA-BJAKA UN PAVASARIS / КАКА-БЯКА И ВЕСНА Sv 28.10.2018 14:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Der zināt
Ilgums - 50 minūtes
4+
Pasākuma valoda: krievu

Skolēniem, pilna laika studentiem, pensionāriem un skatītājiem ar īpašām vajadzībām (I un II invaliditātes grupa) 20% atlaide biļešu iegādei. Sakot no decembra  mēneša izrādēm pensionāriem 30% atlaide. Nākot uz izrādi, pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība!
Norises vieta
Organizators
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā