logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIKS PĀRCELTS - TODES. #TURPINĀJUMS / TODES. #ПРОДОЛЖЕНИЕ

Ot 10.05.2022 19:00
Daugavpils Kultūras pils
 
Cienījamais klient!

Ar nožēlu paziņojam, ka 2022. gada maijā paredzētā baleta TODES turneja Baltijas valstīs pasaulē esošās sarežģītās situācijas dēļ nenotiks un tiks pārcelta!
Līdz pēdējam momentam mēģinājām rast risinājumu koncerta sarīkošanai Daugavpilī, taču dažādu aizliegumu dēļ Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nākas pārcelt visu turneju.
Šobrīd notiek pārrunas ar Māksliniekiem par jauniem koncertu datumiem.

Lūgums sekot līdzi informācijai pasākuma lapā, kā arī aktuālie paziņojumi biļešu pircējiem tiks nosūtīti uz pirkuma laikā reģistrēto e-pasta adresi.
Visi ar biļešu atgriešanu vai apmaiņu saistītie jautājumi tiks atrisināti pēc jauna datuma paziņošanas. Jaunu informāciju organizators paredz sniegt 30 dienu laikā.

Nepieciešamības gadījumā lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora: ligarigakvn@gmail.com
 

 
TODES - Allas Duhovas baleta šovs
Izrādes #TURPINĀJUMS pirmizrāde
 
10.05.2022. Daugavpils, Daugavpils Kultūras pils
 
2022. gada 10. maijā notiks Allas Duhovas deju teātra TODES lielais concerts Daugavpilī!
Todes parādīs kārtējo deju triumfu! Spilgta un burvīga izrāde - #TURPINĀJUMS.
 
Daudzi jau sen zina, ka Todes uzstāšanās vienmēr ir spilgts un dinamisks šovs, kas līdz ar pirmajām sekundēm aizrauj skatītāju.
 
#Turpinājums – šīs sezonas nozīmīgākais deju pasākums!
Jaunā izrāde sevī iemiesos visu labāko: unikālu dejas pasauli, priekšnesumus, ko neviens cits nav redzējis, aizraujošus stāstus un fantastiskus tērpus. Viss, kas notiek uz skatuves, pilnībā aizrauj skatītāju. Izrādes divas stundas paskrien kā acumirklī, atstājot nebeidzamas sajūsmas sajūtu. Tas viss ir TODES jaunā izrāde – #Turpinājums.
 
TODES vēsture sākās tieši Latvijā. TODES kolektīvs veicis iespaidīgu ceļu – no ielu dejām Rīgā līdz pasaules skatuvēm.
Visā TODES uzstāšanās laikā nav iespējams atraut acis no skatuves. Viss notiekošais pilnībā “pārņem” skatītāju, uzstāšanās beigās rodas iespaids, ka šovs ildzis tikai dažas sekundes. Patiesībā tās ir divas stundas nevainojamas gaumes un neatdarināmas meistarības.
 
Šobrīd TODES ir viens no vispieprasītākajiem deju kolektīviem. Viņu izrādes – nepārtraukta visspēcīgāko iespaidu kaskāde. Tās ir neiedomājami skaistas un sarežģītas uzstāšanās, no kurām burtiski aizraujas elpa! Šķiet mūsu gadsimtā ir grūti noticēt, ka skatītāju var vēl ar kaut ko pārsteigt, pārcelt viņu eiforijas pasaulē, pārsteigt ar neredzēto. Bet tas ir iespējams. Un pat nav jājautā, kāds ir noslēpums. Tāda jau sen vairs nav, jo atbilde ir acīmredzama: Allas Duhovas un viņas mākslinieku talants.

Teātra aktieri uz skatuves rāda neiespējamo: papildus iluzionistu nanotehnoloģijām dejotāji elementu izpildes laikā gluži kā paliek karājamies gaisā. Viņi planē kosmosā, nolaižas okeāna dzelmē, ceļo laikā, pateicoties pašiem pēdējiem gaismas risinājumiem. TODES sinhronums uz skatuves liek sirdij sisties vienā taktī ar viņu kustībām. Tas ir enerģētikas un pašatdeves ziņā prātam neaptverams šovs, kuru TODES izpilda vienā elpas vilcienā.
Alla Duhova un viņas dejotāji, kas atzīti par vieniem no labākajiem pasaulē, iegremdē skatītāju pasaules kultūras dzīlēs, liekot viņam smieties, sajūsmināties un aizdomāties.
Svarīga loma ir arī muzikālajam pavadījumam. Uzmanība veltīta absolūti katram sīkumam, tāpēc pēc Todes uzstāšanās pat visskeptiskākais skatītājs ilgu laiku atradīsies tās iespaidā.

Kopā ar Allas Duhovas baleta TODES māksliniekiem jūs piedzīvosiet iegremdēšanos citās kultūrās, smiesieties, būsiet sajūsmā, aizdomāsieties un sastingsiet, numuros atpazīsiet savas jūtas un kaislības, savu dzīvi...
Jūs gaida neticami skaists un enerģētikas pilns deju šovs!
Biļetes pārdošanā visās Biļešu serviss kasēs!

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/233852878928043

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - TODES. #TURPINĀJUMS / TODES. #ПРОДОЛЖЕНИЕ Ot 10.05.2022 19:00 Daugavpils Kultūras pils
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta    
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:45
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Daugavpils Kultūras pils
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
Latvijas Jautro un atjautīgo klubs, biedrība
Pērnavas iela 14 - 21 LV-1012 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 50008119831
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt ZIVERT Daugavpilī / ЗИВЕРТ в Даугавпилсе (Pārcelts no 08.07.21 un 15.07.22) PopulārsPopulārsZIVERT Daugavpilī / ЗИВЕРТ в Даугавпилсе (Pārcelts no 08.07.21 un 15.07.22) Daugavpils stadions Lokomotīve, Latvija 31.80 - 53.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta TIKS PĀRCELTS - ĻUBOV USPENSKAJA. Jubilejas Koncerts / ЛЮБОВЬ УСПЕНСКАЯ. Юбилейный Концерт ApturētsApturētsTIKS PĀRCELTS - ĻUBOV USPENSKAJA. Jubilejas Koncerts / ЛЮБОВЬ УСПЕНСКАЯ. Юбилейный Концерт Rīgas Kongresu nams, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta STAND UP. IVAN ABRAMOV / ИВАН АБРАМОВ НОВОЕ И ЛУЧШЕЕ (Pārcelts no 06.05.2020.) ApturētsApturētsSTAND UP. IVAN ABRAMOV / ИВАН АБРАМОВ НОВОЕ И ЛУЧШЕЕ (Pārcelts no 06.05.2020.) Rīga, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta STAND UP FEST (Pārcelts no 18.04.20. un 18.07.20.) ApturētsApturētsSTAND UP FEST (Pārcelts no 18.04.20. un 18.07.20.) Studio 69, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta TIKS PĀRCELTS - STAND UP. NATALIA KRASNOVA / НАТАЛЬЯ КРАСНОВА (Pārcelts no 06.06.20., 07.11.20., 05.06.21. un 17.09.2021.) ApturētsApturētsTIKS PĀRCELTS - STAND UP. NATALIA KRASNOVA / НАТАЛЬЯ КРАСНОВА (Pārcelts no 06.06.20., 07.11.20., 05.06.21. un 17.09.2021.) Studio 69, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!