logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Alise Brīnumzemē 'AhLiz'. Cirka / teātra izrādes video ieraksts

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Iluzionistu Pecolli cirka/teātra izrāde “Alise Brīnumzemē”.
 
Ja Jums patīk Kanādas cirka trupa “Saules Cirks” (Cirque du Soleil), tad Jums noteikti patiks Pecolli  krāšņā izrāde “Alise Brīnumzemē” – “Ah…Liz”
Ar oriģinālajiem Elitas Patmalnieces radītiem tērpiem, piena dūmu paklājiem, ārzemju cirka māksliniekiem un galvu reibinošiem priekšnesumiem iluzionisti Pecolli aicina noskatīties teātra/ cirka izrādi “Ah … Liz” video ierakstā.
„Šī ir ekskluzīva iespēja Latvijas iedzīvotājiem redzēt Pecolli  jaunāko izrādi. Izrāde ir bagāta ar specefektiem, 3D projekcijām, iluzionisma mākslu, piemēram, Alises auguma izmēra pārvērtībās vai Cepurnieka trikos. Skatītāji dosies piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, sekos līdzi gaisa akrobātiskajiem šoviem un citiem „Alises Brīnumzemes“ cienīgiem brīnumiem.“ stāsta izrādes autore Dace Pecolli.
 
Izrādē piedalās mākslinieki no Amerikas, Itālijas, Ukrainas un Krievijas. Īpašas vizuālās dekorācijas nodrošinās netradicionālas formas ekrāni, kuros video mākslas ainavas tiks projicētas ar īpašo 3D mapinga sistēmas palīdzību, turklāt visu vizuālo videomākslas materiālu ir izstrādājuši paši iluzionisti Pecolli.
Skatuves scenogrāfiju papildina īpaši veidotas dekorācijas atbilstoši brīnumzemes un aizpogulijas tēmai. Izrādē „Ah ... Liz“ tiek izmantoti dažādi specefekti – piena dūmu paklājs, krāsaini ziepju burbuļi un citi vizuāli brīnumi. Izrāde ir interaktīva ar aktīvu skatītāju līdzdalību, tā ir paredzēta kā pieaugušajiem, tā arī bērniem.
 
Vairāk informācijas:
Dace Pecolli,
“Ah … Liz” izrādes idejas autore
+371 29470394
info@pecolli.lv 

Vairāk informācijas: http://www.dreamingofwonderland.show

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot