logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Nez Drift Grand Final 2023

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Sezonas fināls ir klāt, īsti neticās, ka jau tik ātri, bet Rudens ir klāt! 7 un 8 oktobrī, lielais fināls Biķerniekos.
Semi Pro un Pro klasēm, drift masters konfigurācija, beidzot arī visiem Baltijas sportistiem būs iespēja izbraukt šo trasi, bet tai pašā laikā, Street fināli tur pat lielajā trasē, aiz noslēdzošās sienas. Drifts divās trasēs vienlaicīgi, divas pilnas dienas, ar galvenajām cīņām svētdienā.
Ieplāno savu Drifta nedēļas nogali jau laicīgi, un kopā noskaidrosim Ziemeļeiropas, Livonijas, Latvijas, Igaunijas, PRO čempionus, Latvijas un Lietuvas Semi Pro čempionus un Latvijas Street klases 2023 gada uzvarētājus. Kopvērtējums ir tik ciešs, un katrā no klasēm viss izšķirsies tieši fināla sacensībās, nāc un atbalsti savus favorītus, jo viņiem tas būs vajadzīgs.

Biļetes ietver ieeju dalībnieku parkā, skatītāju zonās A un D tribīnēs, kā arī iespēju iziet ārā un iekšā no sacensībām, ieejas  aproces , ja tiek izņemtas sestdienā, darbojas abas sacensību dienas. Ar biļeti kas iegādāta uz sacensībām 08.10.2023 var apmeklēt arī 07.10.2023 treniņus un kvalifikācijas braucienus, kuri ir iekļauti biļetē kā ekstra bonuss.
papildus informācijai aicinām apmeklēt: 

 

 

Vairāk informācijas: http://www.driftlatvia.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot