Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RALLY LIEPĀJA 2018

Pk 12.10.2018 10:00 - Sv 14.10.2018 19:00
Liepāja

Ātruma festivāls Kurzeme un FIA Eiropas rallija čempionāta izšķirošais posms Rally Liepāja motoru sportu dunu mīlošos liepājniekus un pilsētas viesus šogad priecēs no 12. līdz 14. oktobrim.

Rally Liepāja sāksies piektdien – ar kvalifikācijas ātrumposmu un atklāšanas ceremoniju Liepājā. Sestdien Liepājas pilsētā norisināsies Ātruma festivāla Kurzeme aktivitātes, tikmēr Eiropas kontinenta ātrākās rallija ekipāžas savas labākās prasmes kā sestdien, tā arī svētdien demonstrēs Liepājas apkārtnē esošajos novados nozīmētajos ātrumposmos.

Oktobrī notiekošais Rally Liepāja būs 2018. gada Eiropas čempionāta pēdējais posms, tādējādi parūpējoties par intriģējošiem notikumiem un  atšķetinot visus sezonas laikā vēl neatbildētos jautājumus. Rallija ātrumposmi plānoti Liepājas un Kuldīgas pusē.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS autosporta draugiem, kuri jau iegādājušies ieejas biļeti uz FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Neste World RX of Latvia! Uz katras rallijkrosa sacensību biļetes atradīsiet unikālu ID kodu – izmantojot šo kodu, Rally Liepāja ieejas biļeti varēsiet iegādāties par samazinātu cenu –  15 eiro! Viens Neste World RX of Latvia biļetes kods izmantojams vienas Rally Liepāja biļetes iegādei.

SVARĪGI! Iegādātā biļete ir jāsamaina pret rallija aproci, kas derīga abām (13.-14.oktobris) ātrumposmu norises dienām! Informācija par biļešu maiņas punktiem būs pieejama www.lvrally.com.

Biļešu cenas:
10.jūlijs-12.jūlijs – 15 EUR
13.jūlijs-7.oktobris – 18 EUR
8.oktobris-14.oktobris – 25 EUR

Vairāk informācijas: http://lvrally.com/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
RALLY LIEPĀJA 2018 Pk 12.10.2018 10:00 Liepāja
Der zināt

Pasākuma programmu skatīt ŠEIT!

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: 12.-14.10.18
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Ja esi iegādājies biļeti uz NESTE WORLD RX OF LATVIA, tad Tev ir lieliska iespēja iegadāties biļetes uz RALLY LIEPĀJA 2018 par sākuma cenu - 15 Eur! Lai, saņemtu speciālo cenu, ievadi biļetes ID kodu, kurš atrodams uz iegādātās NESTE WORLD RX OF LATVIA biļetes.

Iegādājoties biļeti un/ vai apmeklējot pasākumu, apmeklētājs ir brīdināts un piekrīt, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana, un uzņemtais materiāls var tikt bez atlīdzības izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.

Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem!
Norises vieta
Liepāja Latvija
Organizators
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Celtnieku iela 23 LV-3201 Talsi
Pasākumi šajā norises vietā