Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS

Se 19.09.2020 08:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
10.00 - 40.00
Saistībā ar Covid-19 pandēmijas izplatību pasaulē, ir veiktas izmaiņas FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta kalendārā, kā rezultātā vienā nedēļas nogalē Rīgā notiks divi pasaules čempionāta posmi.
 
2020. gadā CSDD Biķernieku trasē katrā no sacensību dienām tiks aizvadīts viens pilnvērtīgs FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posms.
Pasaules RX 5. posms norisināsies 19. septembrī, bet Pasaules RX 6. posms – 20. septembrī.
Sacensības būs arī daļa no FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta 2. posma, kā arī Projekt E 2. posma.
 
 
Sekojot šīm izmaiņām, kā arī, ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, ir veiktas izmaiņas sacensību dienu programmā jau iegādātajām biļetēm – visas iegādātās biļetes būs derīgas, bet atbilstoši iegādātajai biļetei – tiks mainīts sektors un noteikta viena diena (posms), kurā biļete būs derīga.
 

Iepriekš iegādāta biļete:

Tā būs derīga:

 

sektorā:

dienā:

posmā:

A sektora biļete

A sektors

svētdienā, 20.09.2020.

6. posmā

B sektora biļete

A sektors

sestdienā, 19.09.2020.

5. posmā

D sektora biļete

D sektors

svētdienā, 20.09.2020.

6. posmā

ST stāvvietu sektora biļete

ST stāvvietu sektors

svētdienā, 20.09.2020.

6. posmā

Invalīdu (bez kustību traucējumiem) biļete D sektorā

D sektors

sestdienā, 19.09.2020.

5. posmā

Invalīdu (ratiņkrēslā, ar pavadoni) biļete

A sektors

svētdienā, 20.09.2020.

6. posmā

VIP sektora biļete

VIP sektors (mainīta atrašanās vieta)

sestdienā, 19.09.2020.
svētdienā, 20.09.2020.

5. posmā
6. posmā

 
PASĀKUMA PROGRAMMU SKATĪT ŠEIT - http://www.rigarx.com/lv/programma-2020/
 
Šobrīd pārdošanā esošās biļetes paredzētas vienai sacensību dienai – sestdienai vai svētdienai.
Sacensību apmeklētājiem jārēķinās, ka Covid-19 izplatīšanās ierobežošanas nolūkos skatītājiem būs liegta ieeja komandu dalībnieku parkā, netiks rīkotas autogrāfu sesijas un publiska apbalvošanas ceremonija. Atrodoties sacensību norises vietā skatītājiem būs jāievēro visi noteiktie noteikumi un ierobežojumi!

A SEKTORS
No A tribīnes skatītājiem pārredzama visa rallijkrosa trase, bet īpaši labi redzama starta taisne un pirmie trases līkumi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīne atrodas tuvu ieejai trases teritorijā. Šajā tribīnē vietas netiks numurētas, taču sēdvietas tiks atdalītas, lai ievērotu valstī noteiktos distancēšanās noteikumus.
 
B SEKTORS
B sektora tribīne 2020. gadā nebūs pieejama.
 
D SEKTORS
No D tribīnes skatītājiem pārredzami aptuveni 50% trases. Šajā tribīnē vietas netiks numurētas, taču sēdvietas tiks atdalītas, lai ievērotu valstī noteiktos distancēšanās noteikumus.
 
STĀVVIETA
Stāvvietas zona izvietota gar trases grantēto sekciju un salīdzinot ar 2019. gadu, tās teritorija ir ievērojami palielināta. Nedaudz apgrūtināta redzamība. Sektorā atļauts ienest krēslus, pakāpienus vai citus līdzīgus paaugstinājumus. Skatītāji no stāvvietas zonas nevarēs nokļūt trases otrā pusē (pie A vai /un D sektora).
 
PAR RALLIJKROSU
Rallijkross ir asas, ātras un viegli pārskatāmas sacensības. Pilotu rīcībā ir 600 zirgspēku sacīkšu mašīnas, kas līdz 100 km/h paātrinās ātrāk nekā Formula1 bolīdi. Dalībnieki nebaidās no kontaktcīņas un sacensību uzvarētājs nereti tiek noskaidrots tikai spraigas cīņas rezultātā, kas skatītājiem nozīmē adrenalīna un azarta piepildītas dienas.
CSDD Biķernieku rallijkrosa trase Rīgā tika atklāta 2016. gadā un tiek uzskatīta par vienu no modernākajām un drošākajām rallijkrosa trasēm pasaulē.
 
Ja saistībā ar noteiktajiem ceļošanas ierobežojumiem un jaunajiem noteikumiem, Jūs nevarēsiet apmeklēt sacensības un vēlaties saņemt atpakaļ naudu par iegādātajām biļetēm, lūdzam, līdz 2020. gada 11. septembrim sūtīt aizpildītu naudas atgriešanas aktu uz info@bilesuserviss.lv.
Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT
 

 
Saistībā ar globālo pandēmiju un ierobežojumiem Covid-19 izplatības samazināšanai, lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja plānojat apmeklēt Neste World RX or Rīga kā skatītājs, Jums jāievēro LR saistošais likums:

Ja jūs ceļojat no / ceļojat tranzītā / vai pēdējo 14 dienu laikā esat bijis kādā no karantīnas sarakstā iekļautajām valstīm, Jums ir jābūt pašizolācijā 14 dienas pēc iebraukšanas Latvijas teritorijā un tikai pēc tam (ja Jums nav slimības simptomu) Jūs drīkstat apmeklēt sacensības!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja pat ceļojat (ieskaitot savienojošos lidojumus) tranzītā vai ceļojat cauri (bez apstāšanās) kādai no karantīnas sarakstā iekļautajām valstīm, arī šajos gadījumos tiek uzskatīts, ka esat apmeklējis karantīnas sarakstā iekļautās valstis, un Jums ir jāveic pašizolācija, jo pretējā gadījumā Jūs pārkāpjat valstī noteikto likumu.

Karantīnas valstu saraksts pieejams šeit:

Valstu saraksts ar 14 dienu Covid-19 saslimstības rādītājiem

Valstis, kuru indekss ir 16 vai augstāks, tiek klasificētas kā tās valstis, kuras tiek iekļautas karantīnas sarakstā.

Ņemiet vērā, ka sacensību norises vietā un laikā būs noteikti arī citi ierobežojumi un noteikumi, kuri skatītājiem būs jāievēro visu sacensību laiku, kā piemēram, vismaz 2 metru distances ievērošana no citiem skatītājiem, roku un respiratorās higiēnas ievērošana.
 

Vairāk informācijas: http://www.rigarx.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
NESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS Se 19.09.2020 08:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 10.00 - 40.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot; pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu
Pasākuma ilgums: 19. septembris
Ieeja pasākumā: no plkst. 8:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: IZPĀRDOTS
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: IZPĀRDOTS

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu.)

Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 25% atlaide biļetei STĀVVIETU sektorā.

Visiem bērnu, junioru un personu ar īpašām vajadzībām biļešu īpašniekiem, pie ieejas sacensībās būs jāuzrāda derīgs personas apliecinošs dokuments un / vai apliecība.

Invalīdiem ratiņkrēslā - ieeja bez maksas; vietu skaits ierobežots. Invalīda pavadonim ieejas maksa - 10 EUR. - IZPĀRDOTS!
Latvijas invalīdiem bez kustību traucējumiem biļete D sektorā - IZPĀRDOTS!

Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem! Bez rakstiskas saskaņošanas ar organizatoru, biļetes aizliegts izmantot komerciālos nolūkos!

Iegādājoties biļeti un/ vai apmeklējot pasākumu, apmeklētājs ir brīdināts un piekrīt, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana, un uzņemtais materiāls var tikt bez atlīdzības izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.

Iesakām skatītājiem biļeti uzrādīt savā telefonā (e-biļeti). Skatītājus aicinām izturēties ļoti atbildīgi pret visiem ierobežojumiem un norādījumiem, tai skaitā aicinām līdzi ņemt savas sejas maskas, lai nepieciešamības gadījumā tās varētu izmantot. Brīdinām, ka ienākot sacensību teritorijā, tiks veikta ķermeņa temperatūras mērīšana. Sacensību teritorijā netiks ielaistas personas, kurām arī atkārtoti mērot, temperatūra pārsniegs 37,3C, kā arī sacensību teritorijā ir aizliegts atrasties personām, kurām ir jāievēro izolācija, pašizolācija vai mājas karantīna, vai ja, personai ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Norises vieta
Organizators
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Celtnieku iela 23 LV-3201 Talsi
Vien. Reģ. Nr.: 41203049203
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt NESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS 2 dienu BIĻETE PopulārsPopulārsNESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS 2 dienu BIĻETE - Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 200.00 - 400.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt NESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS PopulārsPopulārsNESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 10.00 - 40.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!