Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS

Se 19.09.2020 08:00 - Sv 20.09.2020 17:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
Saistībā ar Covid-19 vīrusa ierobežošanas pasākumiem, ieejas biļešu tirdzniecība uz laiku ir apturēta. Šobrīd tiek gaidīti jaunākie publisku pasākumu sarīkošanas noteikumi un ierobežojumi. Pēc to izvērtēšanas, tiks pieņemts lēmums par turpmāko ieejas biļešu tirdzniecības gaitu.
Tiklīdz tā būs pieejama, plašāka informācija tiks publicēta interneta mājaslapā http://www.rigarx.com, kā arī Neste World RX of Riga sociālo tīklu kontos.
 
Rallijkross ir asas, ātras un viegli pārskatāmas sacensības. Pilotu rīcībā ir 600 zirgspēku sacīkšu mašīnas, kas līdz 100 km/h paātrinās ātrāk nekā Formula1 bolīdi. Dalībnieki nebaidās no kontaktcīņas un sacensību uzvarētājs nereti tiek noskaidrots tikai spraigas cīņas rezultātā, kas skatītājiem nozīmē divas adrenalīna un azarta pilnas dienas.
CSDD Biķernieku rallijkrosa trase Rīgā tika atklāta 2016. gadā un tiek uzskatīta par vienu no modernākajām un drošākajām rallijkrosa trasēm pasaulē.
Rīgas posmā būs pārstāvētas FIA pasaules rallijkrosa čempionāta un FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta pilnppiedziņas Supercar klase un priekšpiedziņas Super1600 klase.
Sacensību nedēļas nogales sestdienā paredzēti brīvie treniņbraucieni, kā arī divi kvalifikācijas braucieni, savukārt svētdienā norisināsies atlikušie divi kvalifikācijas braucieni, pusfināli un fināli.
A SEKTORS
No A tribīnes skatītājiem pārredzama visa rallijkrosa trase, bet īpaši labi redzama starta taisne un pirmie trases līkumi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Šī tribīne atrodas vistuvāk dalībnieku parkam.
Tribīnē sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā
B SEKTORS
No B sektora skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, bet īpaši labi redzams sacensību starts, finišs un Joker apļa daļa.
Sektorā sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.
D SEKTORS
No D tribīnes skatītājiem pārredzami aptuveni 50% trases.
Sēdvietas sektorā nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.
STĀVVIETA
Stāvvietas zona atrodas tieši pie lielā tramplīna, vietā, kur pirmajos sacensību gados atradās C sektors.
Nedaudz apgrūtināta redzamība. Sektorā atļauts ienest krēslus vai pakāpienus.
Biļete neietver ieeju dalībnieku parka zonā.
VIP BIĻETE
VIP biļete ietver atsevišķu autostāvvietu tuvu tribīnēm, ēdināšanu un īpaši VIP zonu un tribīnes, no kurām var redzēt lielāko daļu trases, īpaši startu un Joker apļa daļu.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parkā.
 
ATLAIDES UN INFORMĀCIJA
IZPĀRDOTS - Tikai Latvijas pilsoņiem
Ieejas biļete personai ar invaliditāti (nepārvietojas ratiņkrēslā, ir Latvijas pilsonis)
D sektors
Cena:  1 EUR
Ieejas biļete derīga personai ar invaliditāti – Latvijas pilsonim, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā. Gadījumā, ja persona ar invaliditāti ir bērns, kurš nav sasniedzis 18 gadu vecumu, viņa pavadošai personai arī ir nepieciešams iegādāties šo ieejas biļeti (1 EUR). Pie ieejas pasākuma norises vietā kopā ar ieejas biļeti obligāti jāuzrāda derīga invalīda apliecība. Pasākuma organizatoram ir tiesības atteikt ieeju pasākumā apmeklētājam – personai ar invaliditāti, ja kopā ar ieejas biļeti netiek uzrādīta derīga invalīda apliecība.
 
Visām augstāk minētajām personām pie ieejas jāuzrāda derīga invalīda apliecība!
 
Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem!
 
Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu.)
 
Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem (ieskaitot - pasākuma dienā nav sasnieguši 13 gadu vecumu):
- 25% atlaide biļetei jebkurā sektorā;
-50% VIP
 
Latvijas pensionāra biļete:
Latvijas pensionāriem 10% atlaide biļetei jebkurā sektorā. Pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība.

Vairāk informācijas: http://latviarx.lv/lv/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
NESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS Se 19.09.2020 08:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot; pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu
Pasākuma ilgums: 19. - 20. septembris
Ieeja pasākumā: no plkst. 8:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu.)

Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 25% atlaide biļetei jebkurā sektorā, izņemot VIP. (Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments)

VIP Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 50% atlaide VIP biļetei.  (Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments)

Visiem bērnu, junioru un personu ar īpašām vajadzībām biļešu īpašniekiem, pie ieejas sacensībās būs jāuzrāda derīgs personas apliecinošs dokuments un / vai apliecība.

Invalīdiem ratiņkrēslā - ieeja bez maksas; vietu skaits ierobežots. Invalīda pavadonim ieejas maksa - 10 EUR.
Latvijas invalīdiem bez kustību traucējumiem biļete D sektorā - IZPĀRDOTS!
Latvijas pensionāriem 10% atlaide biļetei jebkurā sektorā. (Pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība)

Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem! Bez rakstiskas saskaņošanas ar organizatoru, biļetes aizliegts izmantot komerciālos nolūkos!

Iegādājoties biļeti un/ vai apmeklējot pasākumu, apmeklētājs ir brīdināts un piekrīt, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana, un uzņemtais materiāls var tikt bez atlīdzības izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.

Norises vieta
Organizators
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Celtnieku iela 23 LV-3201 Talsi
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt RALLY LIEPĀJA 2020 (Pārcelts no 30.05.-31.05.20. un 11.07.-12.07.20.) PopulārsPopulārsRALLY LIEPĀJA 2020 (Pārcelts no 30.05.-31.05.20. un 11.07.-12.07.20.) - Liepāja, Talsi, Latvija 13.50 - 30.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!