logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MXGP OF LATVIA. Solo Motocross World Championship 2021

Se 07.08.2021 12:00 - Sv 08.08.2021 18:00
Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
10.00 - 250.00
MXGP of Latvija 2021.gada 7. un 8. augusts, Ķegums, mototrase “Zelta Zirgs”
 
Jau divpadsmito reizi Latvijā, “Zelta Zirga” mototrasē Ķegumā, norisināsies Pasaules čempionāts motokrosā MXGP - prestižākais motokrosa seriāls pasaulē, kurā spēkiem mērojas visu kontinentu spēcīgākie motokrosisti. 7. un 8. augustā pasaules izcilākie motokrosa braucēji pulcēsies Ķegumā, lai kārtējo reizi cīnītos par  “Grand Prix of Latvia” balvas izcīņu.
 
Skatītāju iemīļotajā sporta kompleksā Ķegumā būs iespēja klātienē vērot tādus pasaules mēroga spīdekļus kā motokrosa leģendu Antonio Cairoli, nīderlandiešu zvaigzni Jeffrey Herlings, 2019. un 2020. gada sezonas uzvarētāju Tim Gajser un daudzus citus spēkojamies trasē, kas slavena ar savām viltīgajām smiltīm un meistarību testējošajiem līkumiem. Latviešu cerība Pauls Jonass pēc 2020. gadā gūtās traumas ir veiksmīgi atgriezies MXGP apritē un šobrīd katrā posmā ir pretendents uz vietu TOP 5, savukārt lietuviešu zvaigzne Arminas Jasikonis aizvadītajos posmos sevi parādījīs kā īstu cīnītāju par spīti aizvadītajā gadā gūtajiem savainojumiem. Šī ir unikāla iespēja ikvienam motokrosa entuziastam pieredzēt pasaules motokrosa smagsvaru cīņas īstā smilšu trasē.
 
Pasaules čempionāta MXGP un MX2 klases braucieni svētdien būs galvenais pasākuma notikums, bet sestdien par vērtīgajiem Eiropas čempionāta kopvērtējuma punktiem cīnīsies arī   EMXOPEN un EMX 250 klases braucēji. Eiropas čempionāta sportistiem iesākot startēt sestdien, bet MXGP klašu braucējiem dienu vēlāk – svētdien, cīņas par čempionāta kopvērtējuma punktiem un Latvijas “Grand Prix” solās būt nervus kutinošas. Ķeguma posms skatītāju vidū vienmēr ir iemīļots tieši lieliski pārredzamās trases, infrastruktūras un aizraujošo sacensību dēļ.
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai mototrases “Zelta Zirgs” teritorija tiks sadalīta divās skatītāju zonās - C un D. C zonā drīkstēs atrasties personas uzrādot derīgu sadarbspējīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna kursa vakcināciju vai Covid-19 izslimošanu. Zonā iespējams neierobežots personu skaits. D zonā drīkstēs atrasties tikai  personas, uzrādot derīgu Covid-19 laboratorisko analīžu negatīvu rezultātu. Šajā zonā personu skaits tiks ierobežots. Vairāk informācijas - www.latviamxgp.com
 
Uz tikšanos Ķegumā!
 

Biļetes ir derīgas ieejai abām sacensību dienām, saglabājot aproci uz rokas.
 
Latvijas republikas invalīdiem ieeja bez maksas. Biļetes tiks pieškirtas pasākuma norises vietā, uzrādot invaliditāti apliecinošu dokumentu, kā arī sadarbspējīgu sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testu. 1.grupas invalīda vienam pavadonim ieeja ir bez maksas, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu vai derīgu Covid-19 laboratorisko analīžu negatīvu rezultātu*. Bezmaksas autostāvvieta invalīdiem ar speciālu invalīdu autocaurlaidi, to uzrādot pie iebraukšanas trases teritorijā. Visiem personu ar īpašām vajadzībām biļešu īpašniekiem pie ieejas sacensībās obligāti būs jāuzrāda derīgs personas apliecinošs dokuments un/vai apliecība.
*Pavadošajai personai jāuzrāda sadarbībspējīgs sertifikāts, ja to uzrādījusi arī persona ar invaliditāti, lai varētu apmeklēt C zonu. Pretējā gadījumā gan pavadonim, gan personai ar invaliditāti ir jāuzrāda derīgu Covid-19 laboratorisko analīžu negatīvu rezultātu.
 
Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem!
Bez rakstiskas saskaņošanas ar organizatoru biļetes aizliegts izmantot komerciālos nolūkos!
Iegādājoties biļeti un/vai apmeklējot pasākumu, apmeklētājs ir brīdināts un piekrīt, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana, un uzņemtais materiāls var tikt bez atlīdzības izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.
 
Sacensību programma: www.latviamxgp.com
 
Sacensību laikā publiskas atklāšanas un apbalvošanas ceremonijas netiks organizētas.
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai mototrases “Zelta Zirgs” teritorija tiks sadalīta divās skatītāju zonās - C un D.
C zonā drīkstēs atrasties personas uzrādot derīgu sadarbspējīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna kursa vakcināciju vai Covid-19 izslimošanu. Zonā iespējams neierobežots personu skaits.
D zonā drīkstēs atrasties tikai tās personas, uzrādot derīgu Covid-19 laboratorisko analīžu negatīvu rezultātu. Šajā zonā personu skaits tiks ierobežots.
Pārvietošanās starp C un D zonu ir aizliegta.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka biļešu skaits D zonā ir ierobežots!

SVARĪGI!
Iegādātā biļete ir jāsamaina pret aproci biļešu maiņas punktā pie ieejas mototrasē! Biļetes varēs iegādāties iepriekšpārdošanā vai biļešu kasēs sacensību vietā. Biļete būs derīga uz abām pasākuma dienām, savukārt biļetes uz vienu sacensību dienu pieejamas nebūs!
Iegādājoties biļeti, Jūs esat brīdināts un piekrītat, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana un uzņemtais materiāls var tikt izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.
Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem!
 
SVARĪGI! LŪDZU IEPAZĪSTIETIES AR INFORMĀCIJU SAISTĪBĀ AR COVID-19 NOTEIKUMIEM:
Skatītājiem sacensību norises vietā jāievēro divu metru distance, kā arī noteikumi, kurus sacensību organizators var darīt zināmus pirms pasākuma norises, kā arī pasākuma laikā.

Uzrādot derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, sacensības drīkst apmeklēt personas (no 12 gadu vecuma), kuras ir:
·    izgājušas pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu* vai izslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā** - C zona;
·    saņēmušas negatīvu Covid-19 testa rezultātu*** - D zona.

Pirms došanās uz sacensībām, skatītājam obligāti jāapmeklē biļešu maiņas punkts.
Biļešu maiņas punktā jāuzrāda:
·    ieejas biļete;
·    sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts attiecīgai skatītāju zonai;
·    personu apliecinošs dokuments;
·    biļetēm ar samazinātu maksu vai bezmaksas biļetēm – attiecīgā apliecība.
 
Ja zemāk minētās personas atbilst pasākuma drošības noteikumiem, tad bezmaksas ieeja sacensībās ir:
·    bērniem līdz 12 gadu vecumam, nav nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts;
·    Latvijas invalīdiem, pie ieejas norises vietā, uzrādot derīgu invaliditāti apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu vai derīgu Covid-19 laboratorisko analīžu negatīvu rezultātu;
·    citu valstu pilsoņiem uzrādot 1. grupas invaliditātes apliecību, sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu vai derīgu Covid-19 laboratorisko analīžu negatīvu rezultātu.

*Uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas.
**Uzrādot sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 – kopš parauga ņemšanas datuma pirmā pozitīvā testa vienas saslimšanas epizodes ietvaros, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta Covid-19 infekcija, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, ir pagājušas vienpadsmit, bet ne vairāk kā 180 dienas.
***Uzrādot sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai sešu stundu laikā veiktais SARS-CoV-2 antigēna tests ir negatīvs, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem – bez sertifikātiem.
 
Kā iegūt digitālo sertifikātu?:
www.covid19sertifikats.lv  nospiest pogu "Apskatīt savus sertifikātus"
Autentificēties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanka, eID karte, mobile ID);
Sistēmā pieprasīt un apskatīt savus sertifikātus;
Izvēlēties vajadzīgo sertifikātu un veikt tā druku vai saglabāt viedierīcē
Plašāk: covid19.gov.lv/index.php/covid-19/par-covid-19/digitalais-covid-19-sertifikats
 

Vairāk informācijas: http://www.latviamxgp.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
MXGP OF LATVIA. Solo Motocross World Championship 2021 Se 07.08.2021 12:00 Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs 10.00 - 250.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai mototrases “Zelta Zirgs” teritorija tiks sadalīta divās skatītāju zonās - C un D.
C zonā drīkstēs atrasties personas uzrādot derīgu sadarbspējīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna kursa vakcināciju vai Covid-19 izslimošanu. Zonā iespējams neierobežots personu skaits.
D zonā drīkstēs atrasties tikai tās personas, uzrādot derīgu Covid-19 laboratorisko analīžu negatīvu rezultātu. Šajā zonā personu skaits tiks ierobežots.
Pārvietošanās starp C un D zonu ir aizliegta.
 
Priority stāvvietas biļete derīga tikai vienai iebraukšanas reizei stāvlaukumā. Standarta stāvvieta bez maksas. Stāvvietas atvērtas no 7:00 līdz 19:00. Nakšņot stāvlaukumā stingri aizliegts. Pēc plkst. 19:00 automašīnai vai motociklam kuri atrodas stāvvietās tiek piemērota kempinga maksa 30 eur.
Norises vietas plānu skatīt šeit
 
Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem!
Biļetes ir derīgas ieejai abām sacensību dienām, saglabājot aproci uz rokas.
Biļetes iespējams iegādāties tikai I-veikalā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam (pasākuma dienā nav sasnieguši 12 gadu vecumu), nav nepieciešams Covid-19 sertifikāts
Ieeja pasākumā: no plkst. 7:00
Pasākuma ilgums: 2 dienas
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas ieeja
 
Latvijas republikas invalīdiem ieeja bez maksas. Biļetes tiks pieškirtas pasākuma norises vietā, uzrādot invaliditāti apliecinošu dokumentu, kā arī sadarbspējīgu sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testu. 1.grupas invalīda vienam pavadonim ieeja ir bez maksas, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu vai derīgu Covid-19 laboratorisko analīžu negatīvu rezultātu*. Bezmaksas autostāvvieta invalīdiem ar speciālu invalīdu autocaurlaidi, to uzrādot pie iebraukšanas trases teritorijā. Visiem personu ar īpašām vajadzībām biļešu īpašniekiem pie ieejas sacensībās obligāti būs jāuzrāda derīgs personas apliecinošs dokuments un/vai apliecība.
*Pavadošajai personai jāuzrāda sadarbībspējīgs sertifikāts, ja to uzrādījusi arī persona ar invaliditāti, lai varētu apmeklēt C zonu. Pretējā gadījumā gan pavadonim, gan personai ar invaliditāti ir jāuzrāda derīgu Covid-19 laboratorisko analīžu negatīvu rezultātu.
 
Bez rakstiskas saskaņošanas ar organizatoru biļetes aizliegts izmantot komerciālos nolūkos!
Iegādājoties biļeti un/vai apmeklējot pasākumu, apmeklētājs ir brīdināts un piekrīt, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana, un uzņemtais materiāls var tikt bez atlīdzības izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.
 
Sacensību programma: www.latviamxgp.com
Sacensību laikā publiskas atklāšanas un apbalvošanas ceremonijas netiks organizētas.
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
KRISTERS SERĢIS MOTO, SIA
Kalku iela 5 Cesis Cesu nov.
Vien. Reģ. Nr.: 44103018810