logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Lietuvas motokrosa čempionāts

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
2024. gada Betsafe Lietuvas motokrosa čempionāta un kausa izcīņas III posms norisināsies 22.-23.jūnijā. Gaidīsim jūs visus BIRŽU (Lietuva) mototrasē. Biržu pilsēta atrodas ļoti tuvu Latvijai un tā ir lieliska iespēja ne tikai apmeklēt sacensības, bet arī iepazīt pilsētu ar tās daudzajiem apskates objektiem.

Pasākumu pieskandinās daudz motociklu gaudošanas un sīvi dueļi ne tikai starp lietuviešiem, bet arī starp Latvijas pārstāvjiem. Rīkotāji skatītājiem ir sarūpējuši dažādas izklaides, piemēram, elektrisko skrejriteņu slalomu, kur balvā pats elektriskais skrejritenis. Būs arī izloze un tās balvas un atrakcijas pašiem mazākajiem skatītājiem.

 "Feel the Beef piedāvās iespēju baudīt īpašus garšīgus burgerus, motokrosā viesosies Red Bull komanda, bet pasākuma laikā un vakarā klātesošos priecēs dīdžejs. Pārtraukumos būs iespēja satikties un tērzēt ar sportistiem un iegūt plakātu ar viņu attēlu un parakstu.
Motokrosu Biržos noteikti ir vērts apmeklēt kopā ar bērniem, jo ​​viņi tiks ielaisti bez maksas (līdz 16 gadiem). Turklāt tieši blakus motokrosa trasei atrodas jau slavenā "Šiaurinė ranča" (Ziemeļu ranča). Biržos ir vērts apmeklēt arī valstī garāko tiltu pār Sirvenas ezeru (525 m), kas ved uz skaisto Astravas parku. Tāpat vērts apmeklēt Biržu pili, Ķirkilu skatu torni un atrakciju parku.
 
Pasākuma programma

Sestdien (22.06.22)
Sākot no 9:35.
50cc, 65cc, 125cc, MX1 C, MX2 C, MX2 J
No 14:30
Kvadracikli (quad) un 750 s/p (ar piekabēm)
 
Svētdien (23.06.23.)
No pulksten 11:00.
sievietes, 85 cc, MX1 B, MX2 B, veterāni (40+, 50+)
No 13:00.
"MX1, MX2

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot