logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LATVIA DRAG RACING CUP BIKERNIEKI

Sv 15.05.2022 12:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
Sveiciens visiem šodienā! Vēlamies visus informēt, ka Latvijas dragreisa kausa 1. posms LATVIA DRAG RACING CUP BIKERNIEKI, kas bija paredzēts 15.05.2022., ir atcelts nepietiekama dalībnieku skaita dēļ! Organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
Visiem, kuri iegādājās biļetes, lūdzu, rakstiet mums uz info@bilesuserviss.lv par naudas atgriešanu, vai organizators piedāvā Jums ar šo biļeti apmeklēt drifta sacensības - BALTIC DRIFT GRAND OPENING 2022, kuras notiks 13.-14.05.2022. Biķernieku kompleksa sporta bāzē. Biļete ir derīga uz šo pasākumu, un to nav nepieciešams mainīt.
 
Naudas atgriešana notiks nākamnedēļ, lai pārbaudītu izmantotās biļetes. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Uz tikšanos kādā citā reizē!
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
LATVIA DRAG RACING CUP BIKERNIEKI Sv 15.05.2022 12:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze
Der zināt
*Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 6.5% apmērā no katras biļetes cenas!
 
BĒRNIEM IEEJA LĪDZ 10 G.V. (NEIESKAITOT) IR BEZ MAKSAS, BET TAS ATTIECAS TIKAI UZ BĒRNIEM, KURI PASĀKUMU-SACENSĪBAS APMEKLĒ KOPĀ AR VECĀKIEM/PIEAUGUŠĀ PAVADĪBĀ. VECĀKIEM/PIEAUGUŠAJAM JĀNES ATBILDĪBA PAR SAVIEM BĒRNIEM UN VIŅU DROŠĪBU, AUTOSPORTS IR BĪSTAMS, UN MŪSU PRIORITĀTE IR DROŠĪBA! BĒRNIEM IEEJA IR BEZ MAKSAS, NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU SĒDVIETU!
 
JAUNIEŠU BIĻETE IR NO 10 G.V. LĪDZ 16 G.V. (NEIESKAITOT). NO 16 G.V. JĀIEGĀDĀJAS PIEAUGUŠO BIĻETE.
 
 
Privātuma politika sacensībās: iegādājoties biļeti, klients apstiprina, ka neiebilst un piekrīt tam, ka var tikt filmēts vai fotografēts! Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu    
Ieeja pasākumā: no plkst. 10
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
EVENT MASTERS, SIA
Pļavmalas Ropaži LV-2135 Ropažu nov.
Vien. Reģ. Nr.: 40103913961