Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Labdarības futbola spēle 30 bērnu rehabilitācijai pēc onkoloģiskām saslimšanām

Tr 26.09.2018 19:00
Skonto stadions
2.50 - 5.00
LABDARĪBAS FUTBOLA SPĒLE 30 BĒRNU REHABILITĀCIJAI
PĒC ONKOLOĢISKĀM SASLIMŠANĀM


Šā gada 26. septembrī plkst. 19.00, Skonto stadionā (Emiļa Melngaiļa iela 1, Rīga), notiks labdarības futbola spēle starp “RH3 Foundation.org” un Latvijas futbola izlasi “Euro 2004” čempionātā. Spēles galvenais mērķis būs vākt līdzekļus 30 bērnu rehabilitācijai pēc onkoloģiskām saslimšanām.

Septembris visā pasaulē tiek atzīmēts kā bērnu pretvēža mēnesis un šim notikumam par godu 26. septembrī plkst. 19.00 Skonto stadionā notiks futbola paraugspēle starp Latvijas izlasi “Euro 2004” čempionātā un īpaši izveidotu labdarības fonda “RH3 Foundation.org” komandu.

Spēles laikā darbosies ziedojuma tālrunis ar kura starpniecību, būs iespējams atbalstīt 30 Latvijas bērnus, kuri saskārušies ar onkoloģisku saslimšanu jeb vēzi. Līdzekļi, kas iegūti no ieejas biļetēm un ziedojuma tālruņa, tiks novirzīti katra bērna sešu mēnešu rehabilitācijas programmai.

Spēle būs īpaša arī ar to, ka futbola un sporta cienītājiem būs  unikāla iespēja vēlreiz klātienē redzēt un pateikties mūsu leģendārajiem Latvijas futbola izlases spēlētājiem, kuri 2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā Portugālē aizstāvēja Latvijas godu.

Savukārt pretī mūsu valsts futbola leģendām stāsies “RH3 Foundation.org” īpaši veidota komanda ar futbola čempioniem no ASV, Kanādas, Krievijas, Slovākijas, Melnkalnes, Somijas, Lietuvas un Igaunijas. Neiztiksim arī bez pārsteigumiem - laukumā dosies Latvijā populāri ar sportu un mākslu saistīti cilvēki.

Par atmosfēru stadionā rūpesies Armands Simsons un Latvijas valsts himnu izpildīs Aija Andrejeva.

Spēles dienā no plkst 16.00 Skonto stadiona teritorijā darbosies Valsts asinsdonoru centra (VAC) autobuss, kurā būs iespēja  nododot asinis pēc iepriekšēja pieraksta, sazinoties ar VAC pa tālruni +371 67471472. Katrs, kurš nodos asinis spēles dienā, tiks pie 4 ielūgumiem uz vakara spēli.

Biļetes uz labdarības spēli ir iespējams iegādāties bilesuserviss.lv kasēs.

Uz tikšanos stadionā!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Labdarības futbola spēle 30 bērnu rehabilitācijai pēc onkoloģiskām saslimšanām Tr 26.09.2018 19:00 Skonto stadions 2.50 - 5.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas
 

Norises vieta
E.Melngaiļa 1a, Rīga Rīga Latvija
Organizators
Fonds RH3 Foundation.org
Miera iela 83 - 1 LV-1013 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā