logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

FERRATUM WORLD RX OF RĪGA-LATVIA. FIA PASAULES RALLIJKROSA POSMS LATVIJĀ

Se 03.09.2022 08:00 - Sv 04.09.2022 17:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
10.00 - 300.00
 

Rīgā jau vēlreiz atgriežas FIA pasaules rallijkrosa čempionāts – bet šogad pilnīgi jaunā formātā – jo pasaules ātrākie rallijkrosa piloti par uzvaru sacentīsies ar elektroauto! Pie tam, arī šogad Biķernieku trase uzņems pasaules čempionāta rallijkrosā dubultposmu, kas skatītājiem nozīmē – divreiz vairāk kvalifikācijas braucienu un divreiz vairāk finālu!

Rīgā norisināsies arī FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta posms RX1 klasē, kurā dalībnieki sacentīsies ar tik pierastajām iekšdedzes dzinēju automašīnām. Tāpat Biķernieku trasē uz starta līnijas stāsies arī FIA RX2e sacensību dalībnieki, kuri startēs ar pilnīgi identiskiem elektroauto, uzvarētāja noskaidrošanu uzticot katra braucēja prasmēm un taktikai.

Skatītāju ērtībām šogad izveidoti vairākas skatu vietas – gan tribīnes, gan arī stāvvietu zona

A sektors – skatītāju visiecienītākā skatu vieta. No A tribīnes skatītājiem pārredzama visa rallijkrosa trase, bet īpaši labi redzama starta taisne un pirmie trases līkumi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Ieeja pa Biķernieku trases galvenajiem vārtiem. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 1.

B sektors – No B sektora vistuvāk būs redzamas starta taisnē un pirmajos līkumos notiekošās cīņas par vadošajām pozīcijām braucienā. Ieeja pa Biķernieku trases galvenajiem vārtiem. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 1.

C sektors – Pēc vairāku gadu pārtraukuma, šogad tiks atjaunots C sektors, kas atradīsies tiešā lielā tramplīna tuvumā, ļaujot pārredzēt jaudīgo sporta automašīnu veiktspēju. Ieeja no Biķernieku ielas. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam – nokļūšana tajā pa norādīto ceļu apkārt trasei. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 2.

D sektors – No D tribīnes skatītājiem pārredzami aptuveni 50% trases, daļu no tribīnes sedz jumts. Ieeja pa Biķernieku trases galvenajiem vārtiem. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 1.

Stāvvietu sektors – Izvietots teritorijā, aptverot grants sekciju zonu. Ieeja no Biķernieku ielas. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam – nokļūšana tajā pa norādīto ceļu apkārt trasei. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 2.

VIP zona – Skatītājiem, kuri vēlas īpašas ērtības, šogad izveidota VIP zona ar tribīni, kas atradīsies starta finiša taisnes galā, līdzās trases pirmajam līkumam. Kā ierasts, VIP viesiem tiks servēti dzērieni un uzkodas, kā arī VIP biļete ietvers piekļuvi dalībnieku parkam, kā arī autostāvvietu, kas izvietota netālu no Biķernieku trases galvenās ieejas.
 
AUTOSTĀVVIETU BIĻETES PĒRC ŠEIT

Detalizēta sacensību diena programma tiks publicēta aptuveni mēnesi pirms rallijkrosa sacensībām mājaslapā www.rigarx.com.

Atrodoties sacensību norises vietā, skatītājiem jāievēro visi noteiktie noteikumi un ierobežojumi, kā arī noteikumi, kurus sacensību organizators var darīt zināmus pirms pasākuma norises, kā arī pasākuma laikā. Skatītājiem ir jāievēro apmeklētāju noteikumi, kuri pieejami sacensību oficiālajā mājaslapā www.rigarx.com.
 
 

Vairāk informācijas: https://www.rigarx.com/lv/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
FERRATUM WORLD RX OF RĪGA-LATVIA. FIA PASAULES RALLIJKROSA POSMS LATVIJĀ Se 03.09.2022 08:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 10.00 - 300.00
Pasākums FERRATUM WORLD RX OF RĪGA-LATVIA. FIA PASAULES RALLIJKROSA POSMS LATVIJĀ
Datums / Laiks Se 03.09.2022 08:00
Norises vieta Biķernieku kompleksā sporta bāze
Cena 10.00 - 300.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.

11.08.2022. Informējam, ka sacensībās nebūs pieejams iepriekš plānotais E sektors. Nopirktās biļetes E sektorā būs derīgas C sektorā. Ja esat iegādājies biļeti E sektorā, bet nevēlaties sacensības skatīties no C sektora, lūdzu, sazinieties ar sacensību organizatoru, rakstot e-pastu uz info@raevents.lv , lai rastu Jums labāko risinājumu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 

Pasākuma karti skatīt ŠEIT

Skatītāju noteikumi: https://www.rigarx.com/lv/biletes/

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot; pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu
Pasākuma ilgums: 3. - 4. septembris
Ieeja pasākumā: no plkst. 8:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

AUTOSTĀVVIETU BIĻETES PĒRC ŠEIT


Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu.)
Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 17 gadiem (ieskaitot) - 20% atlaide biļetei jebkurā sektorā (Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments)
VIP Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 17 gadiem (ieskaitot) - 20% atlaide VIP biļetei.  (Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments)
Latvijas pensionāriem 10% atlaide biļetei jebkurā sektorā. (Pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība)
Latvijas invalīdiem bez kustību traucējumiem biļete D sektorā (izpārdots) un Stāvvietu sektorā (izpārdots) - 1 EUR; vietu skaits ierobežots.
Invalīdiem ratiņkrēslā - ieeja bez maksas; vietu skaits ierobežots. Invalīda pavadonim ieejas maksa - 10 EUR.

Bērniem, junioru, pensionāru un personu ar īpašām vajadzībām biļešu īpašniekiem, pie ieejas sacensībās būs jāuzrāda derīgs personas apliecinošs dokuments un / vai apliecība.


Iegādājoties biļeti un/ vai apmeklējot pasākumu, apmeklētājs ir brīdināts un piekrīt, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana, un uzņemtais materiāls var tikt bez atlīdzības izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.


Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Melnsila iela 10B, LV-1046, Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 41203049203
Pasākums FERRATUM WORLD RX OF RĪGA-LATVIA. FIA PASAULES RALLIJKROSA POSMS LATVIJĀ
Datums / Laiks Se 03.09.2022 08:00
Norises vieta Biķernieku kompleksā sporta bāze
Cena 10.00 - 300.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot