logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Drift Masters GP drift king of Riga 2023

Se 29.07.2023 12:00 - Sv 30.07.2023 19:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
 
 
A SEKTORS
Galvenā Biķernieku tribīne A, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases un konfigurācijas lielais noslēguma līkums- #fdstyle, papildus ekrāns trases pārredzamībai, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Sēdvietu skaits ir ierobežots, tirgošanā ir pieejamas visas sēdvietas, sēdvietas nav numurētas. Brīva piekļuve ēdināšanas zonām A un D tribīņu pusē, aktivitāšu zonai un dažādām cita veida aktivitātēm kas saistītas ar sacensībām. Pieeja apbalvošanas pjedestāla zonai kā arī iespēja apmeklēt dalībnieku parku, katru dienu PĒC oficiālā sacensību noslēguma. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties atsevišķi “VIP parking ticket” kas ir atsevišķa auto stāvvieta iekšā sacensību norises teritorijā. Skatītājiem ir iespēja savus auto izvietot arī ārpus sacensību teritorijas, bezmaksas auto stāvvietas, vai auto stāvvietās kas maksā 3 eur diennaktī.
 
D SEKTORS
D Tribīne, kuras atrodas blakus galvenajai Biķernieku tribīnei A. No D tribīnes skatītājiem pārredzami pirmie drifta konfigurācijas līkumi, kas ir vieni no aizraujošākajiem, ietverot bīstamo smilšu kalnu. Papildus ekrāns trases pārredzamībai, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Sēdvietu skaits ir ierobežots, tirgošanā ir pieejamas visas sēdvietas, sēdvietas nav numurētas. Brīva piekļuve ēdināšanas zonām A un D tribīņu pusē, aktivitāšu zonai un dažādām cita veida aktivitātēm kas saistītas ar sacensībām. Pieeja apbalvošanas pjedestāla zonai kā arī iespēja apmeklēt dalībnieku parku, katru dienu PĒC oficiālā sacensību noslēguma. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties atsevišķi “VIP parking ticket” kas ir atsevišķa auto stāvvieta iekšā sacensību norises teritorijā. Skatītājiem ir iespēja savus auto izvietot arī ārpus sacensību teritorijas, bezmaksas auto stāvvietas, vai auto stāvvietās kas maksā 3 eur diennaktī.
 
PT SEKTORI
2023 gada sezonā būs pieejami divas PT tribīnes. PT tribīnēs vietu skaits ir ierobežots atbilstoši biļešu skaitam. Apmeklētājam iegādājoties PT sektora biļeti tiek garantēta sēdvieta vienā no PT tribīnēm, kuras sacensību laikā var mainīt. PT sektors ietver ieeju dalībnieku parkā. No PT sektora lieliski pārredzama lielākā daļa trases un ekrāns.  Biļete ietver iespēju atrasties dalībnieku parkā un PT sektora tribīnēs. Biļete neietver ieeju A; D un VIP tribīnēs. Ar biļeti ir piekļuve visām sacensību atvērtajām ēdināšanas zonām, kā arī  aktivitāšu zonai galveno tribīņu pusē, apbalvošanas pjedestāla zonai u.c. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties atsevišķi “VIP parking ticket” kas ir atsevišķa auto stāvvieta iekšā sacensību norises teritorijā. Skatītājiem ir iespēja savus auto izvietot arī ārpus sacensību teritorijas, bezmaksas auto stāvvietas, vai auto stāvvietās kas maksā 3 eur diennaktī.
 
VIP SEKTORS
VIP sektora biļete ietver ieeju dalībnieku parkā, un atrašanos atsevišķā VIP sektorā, kur ir īpaši izveidota VIP zona un tribīne. No VIP sektora var redzēt lielāko daļu trases, VIP sektors ir izvietots tuvu galvenajam konfigurācijas #fdstyle līkumam. VIP biļešu skaits ir atbilstošs VIP tribīnes sēdvietu skaitam, garantējot katram savu sēdvietu tajā. VIP sektora īpašniekiem nav pieeja PT,A un D tribīnēm. Ar VIP sektora biļeti ir piekļuve visām sacensību atvērtajām ēdināšanas zonām kā arī slēgtajai VIP bezmaksas ēdināšanas zonai, kā arī  aktivitāšu zonai galveno tribīņu pusē, apbalvošanas pjedestāla zonai u.c.
VIP sektora biļete iekļauj bezmaksas VIP auto stāvvietu trases teritorijā, speciālu VIP kakla karti un dāvanā #itsrigababy speciālo suvenīru.
VIP sektorā ir pieejamas bezmaksas uzkodas un  dzērieni, alkoholiskie dzērieni ir noteikts skaits uz personu, bet papildus ir iespēja arī tos iegādāties speciālā VIP bārā.
Galvenajā sacensību dienā 30.07.2023 VIP zonā būs pieejams arī siltais pamatēdiens.
 
 

Vairāk informācijas: http://www.driftkingofriga.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Drift Masters GP drift king of Riga 2023 Se 29.07.2023 12:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 15.00 - 90.00
Pasākums Drift Masters GP drift king of Riga 2023
Datums / Laiks Se 29.07.2023 12:00
Norises vieta Biķernieku kompleksā sporta bāze
Cena 15.00 - 90.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 6% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 9 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: 29.-30.07.2023
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
 
BĒRNIEM IEEJA LĪDZ 9 G.V. IESKAITOT IR BEZ MAKSAS! BĒRNIEM IEEJA IR BEZ MAKSAS NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU SĒDVIETU!! JA BĒRNS SĒŽ ATSEVIŠĶĀ SĒDVIETĀ TAD IR JĀIEGĀDĀJAS JUNIORU BIĻETE!

JUNIORU  BIĻETE SKAITĀS NO 10 G.V. LĪDZ 17 G.V. (IESKAITOT) NO 18 G.V. SKAITĀS PIEAUGUŠO BIĻETE

Privātuma politika sacensībās- Iegādājoties biļeti , klients apstiprina, ka nav iebildumu un piekrīt tam ,ka var tikt filmēts ,vai bildēts! pasākuma laikā notiks filmēšana un bildēšana.
 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
EVENT MASTERS, SIA
Pļavmalas Ropaži LV-2135 Ropažu nov.
Vien. Reģ. Nr.: 40103913961
Pasākums Drift Masters GP drift king of Riga 2023
Datums / Laiks Se 29.07.2023 12:00
Norises vieta Biķernieku kompleksā sporta bāze
Cena 15.00 - 90.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Drift Party Baroni, Jēkabpils Drift Party Baroni, Jēkabpils Baronu autotrase
Pirkt Daugavpils drifta festivāls 2023 Daugavpils drifta festivāls 2023 DAUGAVPILS KARTODROMS BLĀZMA
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot