logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Drift Grand Opening 2024

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
BALTIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA MAIJA VIDŪ BIĶERNIEKU TRASĒ

Sezonas sākums ir klāt, un tāpēc - par prieku šim notikumam, visas biļetes būs ar ieeju abos dalībnieku parkos - gan Street, gan Semi Pro un Pro! Iespēja satikt sportistus un vērot sacensību norisi ne tikai no tribīnēm , bet arī no dalībnieku parka, aplūkot auto, un sajust sacensību gaisotni uz visiem 100%!

Kas vēl Jums noteikti jāzina? Atklāšanas ietvaros drifts notiks divās trasēs vienlaicīgi.
Jūsu biļete būs derīga ieejai arī sestdienā, 18.05. kad norisināsies Street, Semi Pro un Pro klašu treniņbraucieni, bet vakarā - Street klases kvalifikācija.

18.05.24. - 19.05.24., Biķerniekos tiks aizvadīti sekojoši ieskaites posmi: Latvijas un Igaunijas Semi pro klašu ieskaite, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas Pro klašu ieskaites, Baltijas drifta čempionāts, Livonijas drifta čempionāts un Latvijas un Igaunijas Street drifta kausa ieskaites.

Vairāk informācijas meklē www.driftlatvia.com
Uz tikšanos trasē!
 
Motoru sports var būt bīstams! Neskatoties uz to, ka organizators veic visus iespējamos drošības un piesardzības pasākumus, motoru sportā var notikt neparedzami negadījumi. Apmeklētāji ir pilnībā atbildīgi par sevi un saviem bērniem un tiem pastāvīgi ir jāvērtē vai viņu drošība sacensību norises vietā nav apdraudēta, lūdzam nelīst arī zem nožogotajām lentēm, un neapiet norises vietu caur neatļautām vietām. Un pievērst uzmanību lidojošiem akmeņiem un detaļām, ko organizators nevar paredzēt.

Vairāk informācijas: http://www.driftlatvia.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot