Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BALTIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTS (Pārcelts no 25.04.2020.)

Se 20.06.2020 13:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
5.00 - 20.00
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
20.jūnijā, Biķernieku trasē tik starts Baltijas Drifta čempionātam Latvijā 2020 gada sezonā, kur savā starpā sacentīsies spēcīgākie Baltijas visu klašu piloti- street, semipro un pro.
 
20.jūnijā vienlaikus norisināsies visu trīs Baltijas valstu čempionātu, kā arī Baltijas ieskaites  posmi, ceļu uz leģendāro Biķernieku trasi mēros ne tikai latvieši, bet kupls igauņu un lietuviešu drifteru pulks.
 
Īpašu garšu sacensībām piedos tas, ka tiks lauzta ierastā kārtība un sezona lielajā trasē tiks atklāta ar Biķernieku trases garāko drifta konfigurāciju #longwall. Skatītājiem no tribīnēm pavērsies lielisks skats, pārredzot visu trasē un dalībnieku parkā notiekošo, protams, paralēli arī vērojot uz lielā ekrāna visu trasē notiekošo. Organizatori piesaka, ka šī būs vienīgā reize šogad, kad tiks braukta tieši šī konfigurācija, parasti ar šo konfigurāciju sezonu noslēdza, šogad atklās, būs interesanti un aizraujoši.
 
Uz starta izies arī Latvijas, Igaunijas un Lietuvas drifta kauss, kam šīs, protams, arī būs sezonas atklāšanas sacensības. Jau ierasts, ka latviešu braucēji SemiPro klasē demonstrē atraktīvu sniegumu, bet šoreiz viņiem pievienosies igauņu un lietuviešu censoņi, kas cīņas padarīs divtik spraigas. Semipro klasei konfigurācija atšķirsies no PRO ar to, ka tā būs īsā versija #longwall konfigurācijai ar mazliet savādākām vērtēšanas zonām.
 
Street sacensības notiks paralēli Semipro un Pro sacensībām, bet Spīdveja stadionā, tas nozīmē drifts divās vietās vienlaicīgi. Street sacensībās skatītāji varēs vērot no dalībnieku parka vai Spīdveja vidējās tribīnes. Street klase jau iepriekšējā sezonā parādīja sevi kā ļoti skatāmu klasi, kur sīvas cīņas notiek jau sākoties pirmajiem tandēmiem, šogad Street klasē arī būs jaunums, dalītas divas tandēmu sesijas, lai noskaidrotu labāko.
Ar ieejas biļeti uz sestdienu, piektdienas treniņos ieeja būs bez maksas.

Sacensības notiks divās vietās vienlaicīgi, visiem apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt dalībnieku parkus, šoreiz divus, jo street dalībnieku parks būs izvietots blakus Spīdveja tribīnēm, bet Semipro un Pro klases dalībnieku parks, standarta vietā- Biķernieku kartodromā - dalībnieku parka ieeja ir ietverta ieejas biļetē.
 
Paralēli sacensībām, apmeklētājiem būs iespējā piedalīties dažāda veida atrakcijās, Semipro un Pro dalībnieku parkā darbosies 1188 bezmaksas bērnu laukums, skatītāju pusē atrakcija no LGK, būs iespēja iztestēt bērniem elektriskos auto, visiem izmēģināt loku šaušanu, un , protams izbaudīt driftu, tikai mazākā mērogā, RC drift trasē.

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTLATVIA.COM

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BALTIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTS (Pārcelts no 25.04.2020.) Se 20.06.2020 13:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 5.00 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
*Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 9 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~8h
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 
Invalīdam ratiņkrēslā ieeja bezmaksas, ar pavadoni ieejas biļete par samazinātu cenu.
(pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).
Norises vieta
Organizators
SIA EVENT MASTERS
Pļavmalas Ropaži LV-2135 Ropažu nov.
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt DRIFT KING OF RIGA 2020 (Pārcelts no 01.08.2020.) PopulārsPopulārsDRIFT KING OF RIGA 2020 (Pārcelts no 01.08.2020.) Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 7.00 - 100.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!