Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pasākumu ekspo 2018

Ot 18.09.2018 11:00 - Tr 19.09.2018 18:00
Arēna Rīga
Pasākumu ekspo 2018

Vienīgā pasākumu nozares izstāde - platforma pasākumu nozares piegādātājiem. Pasākumu ekspo 2018 notiks kopā ar Latvijas Pasākumu foruma rudens sesiju - 2018. gada 18. un 19. septembrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 Arēnā Rīga, Skanstes ielā 21.

Pasākumu ekspo ir vienīgā pasākumu nozares izstāde - platforma pasākumu nozares piegādātājiem. Pasākumu ekspo laikā nozares profesionāļi un interesenti var iegūt informāciju par nozares aktualitātēm, savukārt nozares uzņēmumi un piegādātāji var iepazīstināt auditoriju ar jaunumiem, demonstrēt savu aprīkojumu un stāstīt par pakalpojumiem un plānotajiem pasākumiem.

Pasākumu ekspo ietvaros 2018. gada 18. septembrī Arēna Rīga Latvijas Pasākumu forums organizēs prezentāciju ciklu "Pasākumu ekspo 2018. Labāko pasākumu risinājumu prezentācijas”, kurā piedalīties aicināti pēdējā gada ietvaros tapušo pasākumu rīkotāji un tehniskie nodrošinātāji. Pasākumu ekspo un Latvijas Pasākumu foruma rudens sesijas apmeklētājiem ieeja bezmaksas.

Latvijas Pasākumu forums ir ikgadēja Latvijas pasākumu nozares speciālistu kopā sanākšanas, pieredzes apmaiņas un zināšanu pilnveides platforma. Latvijas Pasākumu foruma dalībnieki ir jomas speciālisti: teorētiķi un praktiķi, privātā un publiskā sektora pārstāvji, valsts un pašvaldību kultūras iestāžu darbinieki, pasākumu organizētāji, producenti, pasākumu norišu vietu pārstāvji, nozares pakalpojumu sniedzēji un piegādātāji, kā arī citi nozares uzņēmumi un iestādes.

Latvijas Pasākumu forums notiek katru gadu pavasarī, savukārt rudeņos notiek “Latvijas Pasākumu foruma rudens sesija”, kas veltīta jaunumiem pasākumu aprīkojuma jomā.

Vairāk informācijas: http://pasakumuforums.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Pasākumu ekspo 2018 Ot 18.09.2018 11:00 Arēna Rīga
Der zināt

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.

BIĻETE IR DERĪGA VIENREIZĒJAI IEEJAI VIENĀ NO PASĀKUMA DIENĀM!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~7h
Ieeja pasākumā: no plkst. 11:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
UNTITLED, SIA
UNTITLED, SIA
Bruņinieku iela 34 LV-1011 Rīga