Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mihails Labkovskis 'Ģimenes attiecību formula: ar laulātajiem, vecākiem, bērniem'/'Формула семейных отношений: с супругами, родителями, детьми'

Ce 07.06.2018 19:00
Forum Cinemas
30.00 - 55.00
Ģimenes attiecību formula: ar laulātajiem, vecākiem, bērniem

Riskēšu iebilst klasiķim, kurš apgalvo, ka “visas laimīgās ģimenes ir viena otrai līdzīgas, katra nelaimīga ģimene ir nelaimīga savā veidā”. Mana pieredze saka priekšā, ka vairums nelaimīgu vai ne pārāk ar dzīvi apmierinātu ģimeņu vēršas pēc konsultācijas vai nāk uz lekcijām ar līdzīgiem jautājumiem.
Pretenzijas plus mīnus ir vienas un tās pašas: “pazudusi dzirkstele attiecībās”, “viņš maz pelna”, “viņa mani pastāvīgi zāģē”, “attiecības iejaucas mamma”, “strīdamies sīkumu dēļ”, “viņš kontrolē katru manu soli”, “vecmāmiņa “bojā” mazbērnus”, “bērni neko negrib darīt”, “viņa mani nesaprot”…
Pamēģināsim noskaidrot, kādēļ rodas visi šie konflikti ar vīru (sievu / sievasmāti / vīramāti / znotu / mammu / tēti / brāli / māsu / bērniem – jāpasvītro).

Uzzināsim, kā tajos neiesaistīties emocionāli vai izkļūt no tiem ar mazākiem zaudējumiem. Spoilers: jebkurš konflikts ģimenē, darbā, mīlestībā, draudzībā ir tikai mūsu iekšējā konflikta atspulgs, un jātiek skaidrībā nevis ar apkārtējiem, bet pašam ar  sevi.

Parunāsim arī par to:
•        Kā mīlēt mājiniekus, lai neviens no tiem neciestu.
•        Kā izdarīt tā, lai visi draudzīgi sadzīvotu: brāļi ar māsām, vīrs ar sievasmāti, kāmītis ar kaķi.
•        Kā pat lielā ģimenē saglabāt sevi – savu personīgo telpu, intereses – un atstāt laiku pašam sev.

Atnāciet – būs interesanti un noderīgi. Divu stundu ilgajā publiskajā konsultācijā jūs: 

1. Iemācīsieties noteikt “slimības” attiecībās ar partneriem, vecākiem, bērniem un nekļūdīgi saprast to iemeslus.
2. Saņemsiet praktiskus ieteikumus un to attiecību atveseļošanas plānu, kuras var un vajag glābt.
3. Gūsiet atbalstu, lai uz visiem laikiem un bez zaudējumiem pabeigtu tās attiecības, kuras nav iespējams glābt.
4. Varēsiet uzdot konkrētu personisku jautājumu un saņemt uz to ne mazāk konkrētu atbildi.
5. Sāciet uzdot pareizos jautājumus pats sev – tos pašus, kas noteikti mainīs jūsu dzīvi uz labo pusi!
Sarunas virziens, kā vienmēr, būs atkarīgs no jūsu jautājumiem un personīgajiem stāstiem. Zīmītes labāk sagatavot iepriekš.


Mihails Labkovskis – augstākās klases psihologs ar 30 gadu darba stāžu un 20 gadu darba pieredzi radio un televīzijas tiešajā ēterā. Tā ir pieredze acumirklī reaģēt uz jautājumu un prasme ātri noteikt diagnozi, kas daudziem palīdzējusi mainīt dzīvi uz labo pusi.
Viņa pārraidēm vienmēr ir visaugstākie reitingi, bet lekcijās Maskavā un Londonā – drūzmēšanās un anšlāgs.
Mihails Labkovskis ar saviem priekšnesumiem ir mainījis priekšstatu gan par psihologiem, gan lekcijām. Pareizāk būtu dēvēt tās par publiskām konsultācijām. Tas ir unikāls žanrs, šeit nav lektora monologi, kanoniski teksti un mājās sagatavotas iestrādes. 
Tas drīzāk atgādina virtuozu vienlaicīgas spēles seansu, kad psihologs konsultē vienu pacientu pēc otra. Un tā vienmēr ir spīdoša improvizācija, precīzs trāpījums pareizajā brīdī, humors, neskaitāmi piemēri no dzīves, tai skaitā arī no savējās un slavenību dzīvēm.. Un viss kļūst skaidrs! Par viņiem un par sevi.
Labkovskis atsakās runāt „teorētiski” un dod priekšroku praktiskiem padomiem. Turklāt padomi attiecas konkrēti uz jūsu situāciju. Viņš neprāto ilgi, pat par tēmu, kāda pieteikta lekcijas nosaukumā, bet atbild uz jautājumiem. Turklāt viņš pats tos uzdod klausītājiem. Un tie ir jautājumi, uz kuriem atbildot, cilvēks saprot savu problēmu. Un kā ar to tikt galā. 
Mihaila Labkovska metode ir laba, jo tā ļauj atrisināt novecojušās personīgās un ģimenes problēmas bez „ķirurģiskās” iejaukšanās tajās. Ļauj mainīties, nelaužot sevi. Ļauj sajust dzīves garšu – bez lieliem kapitālieguldījumiem.
Bet pats Labkovskis ir lielisks tajā ziņā, ka dzīvo pilnīgā saskaņā ar savu likumu „nedarīt to, ko negribas” un acīmredzami izbauda dzīvi. Tā nav bijis vienmēr, un viņš to neslēpj. Saka tieši: „Kad es nostājos uz pareizā ceļa...” Pati psihologa personība ir tiešs piemērs tam, kā iespējams dzīvot un ko sasniegt, ja vien uzveic savus kompleksus.

Biogrāfija
Praktizējošs psihologs ar 30 gadu stāžu, pēdējos 20 gadus darbojies arī kā televīzijas un radio pārraižu vadītājs. Dzimis Maskavā, iestājies Psiholoģijas fakultātē cerībā atrisināt savas problēmas, iemācījies tās risināt, sapratis, ka ar to iespējams nopelnīt. Strādājis par skolotāju arī skolas psihologiem, tai skaitā arī slavenajā skolā (šobrīd 1543.), par kuru Sergejs Solovjovs uzņēma filmu „Maigais vecums”. Dzīvojis, mācījies un strādājis Izraēlā.  tur otro psiholoģijas grādu. Jeruzalemē nodarbojies ar pārrunu vešanu laulāto starpā, kas vēlas šķirties un sadalīt bērnus un īpašumu (specialitāte – Family Mediation Service – starpnieks). Jeruzalemes mērijā strādājis par psihologu darbā ar grūtiem pusaudžiem. Turklāt strādājis arī kā privātais psihologs. 
Maskavā vada savu konsultāciju biroju, praktizē individuāli, grupās, sniedz ģimenes terapiju. Astoņus gadus vadījis pārraidi „Pieaugušajiem par pieaugušajiem” radiostacijā „Maskavas atbalss” (Eho Moskvi). Šobrīd uzstājas „Dzīves likumi” (kanāls „Kultūra”) un radio „Galvaspilsēta” (Stoļica) (pārraide saucas „Miša + Katja”), stāstot par attiecībām ar vecākiem un bērniem, mīlestību pret sevi, atkarībām, greizsirdību, pašnovērtējumu...
Pilnībā pārliecināts, ka dzīve ir jādzīvo tā, lai būtu patīkami; bet lai būtu patīkami, ir jādara tikai tas, ko gribas, bet ko negribas – nedarīt! Un pats tā arī dzīvo.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/MLabkovskiy/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mihails Labkovskis 'Ģimenes attiecību formula: ar laulātajiem, vecākiem, bērniem'/'Формула семейных отношений: с супругами, родителями, детьми' Ce 07.06.2018 19:00 Forum Cinemas 30.00 - 55.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

14. rindā ir izvietoti divvietīgi dīvāniņi.

Norises vieta
13. janvāra iela 8 Rīga Latvija
Organizators
SoloPlus, SIA
Aleksandra Bieziņa 4-223 LV-1029 Rīga