logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Kā iegūt brīvību no apstākļiem, vai- krīze - tas ir ceļš uz panākumiem / Как обрести свободу от обстоятельств или кризис это путь к успеху

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Kā iegūt brīvību no apstākļiem, vai- krīze - tas ir ceļš uz panākumiem.
Dmitrija Pšonko Trenings

Dārgie draugi, ar lielu prieku aicinām jūs 3.un 4.Februārī piedalīties Dmitrija Pšonko jaunajā programmā . Dmitrijs Pšonko ir  slavens psihoterapeita, meistars projektā P3000, pasniedzējs un dekāns projektam "Dzīves Māksla".
 
Cik daudz jūs ilgojieties pēc iekšējās brīvības ? Ko jums nozīme brīvība un atkarība?
Iekšējā brīvība - kad mēs apzināti izvēlamies reakciju uz kādu no apstākļiem, nenosodām ne sevi, ne citus , domājam par kopējo labumu. Mūsu brīvības Spogulis ir attiecības ar citiem cilvēkiem, pasauli kopumā.

Šajā treningā jūs uzzināsiet, kā atbrīvoties no negatīvajām sajūtām un iemācīties būt Laimīgam jebkuros apstākļos. Jūs apgūsiet prakses, kā patstāvîgi risināt krīzes situācijas. Trenings balstīts uz vērtībām orientētām koncepcijām.
 Ja jums ir vēlme iegūt brīvību , mēs jûs gaidām.  
 
КAD: 3. un 4. Februārī plkst.18.30-20.30
KUR: Аusekļa 11 – 411 (domofona poga)
 
Pasniedzējs: DMITRIJS PŠONKO, psihologs- treneris, starptautiskā projekta " Trešās Tūkstošgades Psiholoģija" speciālists.
Profesionālās psihoterapeitu līgas loceklis, sertificēts vadītājs (IKSP sertifikāts (Maskava), WISL (Vācija) sistemātiskās un strukturālās ģimenes uzstādījumi Praktizējošs hipnoterapeits (IgiSP Maskava), eksistenciālās analīzes praktiķis (PPL sertifikāts), Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācijas loceklis, Holotropās Elpošanas sertificēts praktiķis (GTT starptautiskais sertifikāts).
Dmitrija lekcijas, semināri un treningi notiek daudzās Krievijas pilsētās, kā arī Baltkrievijā, Ukrainā, Baltijas valstīs, Centrālās un Rietumu Eiropas valstīs.

Vairāk informācijas: http://www.radugamira.org

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot