Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BlondMe meistarklase 'Iconic Blondes 2.0' ar Tatjanu Nitčenko (Krievija)

Pi 08.10.2018 12:00
VEF Kvartāls
BLONDĀ MATU KRĀSA IR KAS VAIRĀK PAR KRĀSU, TAS IR DZĪVESVEIDS UN STILS, KĀ PARĀDĪT SAVU PERSONĪBU.

ATKLĀJIET IKONISKAS BLONDO MATU KRĀSAS NOSLĒPUMU
ŠĪ GADA AKTUĀLAKAJĀ MEISTARKLASĒ


ICONIC BLONDES 2.0

Schwarzkopf Professional piedāvā jaunāko ICONIC BLONDES 2.0 kolekciju, kura atspoguļo 6 aktuālus un mūsdienīgus blondu matu izskatus: PLATINUM ICON, GEMINI ICON, EXOTIC ICON, SUBLIME ICON, AUDACIOUS ICON, EFFORTLESS ICON.

Pirmo reizi Baltijā ICONIC BLONDES 2.0 kolekciju prezentēs viena no slavenākajām stilistēm Krievijā, vairākkārtējā “Russian Hairdressing Awards” uzvarētāja TATJANA NITČENKO. Meistarklases laikā Tatjana kopā ar Schwarzkopf Professional Baltijas treneru komandu demonstrēs aktuālākās blondo matu krāsošanas tehnikas, iepazīstinās ar BlondMe jaunumiem un dalīsies savā pieredzē, kā iegūt nevainojamus un pārliecinošus blondo matu toņu krāsošanas rezultātus

Papildus piedāvājam unikālu iespēju vērot komerciālas un modernas matu veidošanas variācijas, kas sniegs iedvesmu ikvienam meistaram ikdienas darbā.
Tatjana Nitčenko arī demonstrēs savas slavenās matu veidošanas tehnikas un parādīs savu īpašo matu sakārtojumu kolekciju blondīnēm.


Datums:8.oktobris, 12.00-17.00
Vieta: VEF Kvartāls, Ieriķu iela 5a, Rīga

Biļetes cena:€ 100,00 ar PVN
SKP klientem:€ 75,00 ar PVN

TATJANA NITČENKO

Starptautiska matu stiliste, vairākkārtēja „Russian Haidressing Award“ uzvarētāja, Gada Friziere 2013, un Schwarzkopf Professional vēstnese (Krievija)

Tatjana, vadošā stiliste Krievijā, ir izcila, talantīga mākslinieciskā direktore, izglītotāja, mentore un viena no pieprasītākajām un atpazīstamākajām frizierēm. Tatjana ir pazīstama ar savu talantu, aizrautību un pašaizliedzīgo darbu matu un skaistuma industrijā, turklāt viņa izglīto jauno līderu paaudzi.

Tatjana ir arī garo matu sakārtojumu starptautiskā vēstnese ASK Akadēmijā un Krievijas SKP Art-Team komandas līdere. Šī komanda ir strādājusi aizkulisēs tādos prestižos pasākumos kā Eirovīzija, Krievijas Modes nedēļa, Krievijas Frizieru konkurss.

2013. gadā Tatjana ieguva Krievijas Gada friziera balvu. Pirms tam viņa ir vairākkārt nominēta (2009., 2011., 2012., 2013. gadā) un vairākkārt uzvarējusi (2012. un 2013. gadā) Krievijas Frizieru konkursa standarta kategorijās.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
BlondMe meistarklase 'Iconic Blondes 2.0' ar Tatjanu Nitčenko (Krievija) Pi 08.10.2018 12:00 VEF Kvartāls
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 11:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Ieriķu iela 5A Rīga Latvija
Organizators
Prezenta Baltic SIA
Gaujas iela 47-25 LV-2167 Mārupe
Pasākumi šajā norises vietā