Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIKS PĀRCELTS - 2. MAMAPAPA FORUMS. KONFERENCE MĪLOŠIEM VECĀKIEM

Se 04.04.2020 10:00
Bellevue Park Hotel Riga
2. MamaPapa Forums (Konference mīlošiem vecākiem)
 
2020. gada 4. aprīlī, Rīgā, Belleveu Park Hotel
 
4 vērtīgas lekcijas
 
KAS UZSTĀSIES KONFERENCĒ?
 
Anastasija Izjumska.  Lekcijas tēma: Mamma nulles līmenī. Vecāku izdegšanas cēloņi un iespējamie risinājumi
 
•    Kas ir “vecāku izdegšana” un ar ko tā atšķiras no depresijas
•    Kā varat palīdzēt sev izdegšanas situācijā
•    Pašpalīdzības tehnika – teorija un prakse
 
Grāmatas “Mamma nulles līmenī. Vecāku izdegšanas ceļvedis” līdzautore un tāda paša nosaukuma filmas producente, vecāku informatīvā un psiholoģiskā atbalsta projekta “Family Tree” dibinātāja, aplādes “Tas ir uz ilgu laiku” («Это надолго») (https://ria.ru/eto_nadolgo/) vadītāja
 
 
Dima Zicers.  Lekcijas tēma: Mīlēt nedrīkst audzināt
Šis lektors uzstāsies ar savu labāko lekciju.  Tās saturs katru reizi ir atšķirīgs.  Ja gribat izprast savas attiecības ar bērniem, padarīt tās (vēl) siltākas un uzticības pilnākas, atgūt saprašanos un savstarpējo atbalstu, uzveikt stereotipus, iemācīties sarunāties un reaģēt jaunā veidā.
 
“Ak, cik grūti ir audzināt!” teica neaizmirstamā mājskolotāja Bokas jaunkundze.  Dažkārt tik ļoti gribas viņai piekrist: patiesi – tas ir grūti!  Kā gan nē – no rīta līdz vakaram kontrolēt, aizliegt, mācīt, pasargāt... Gribas būt vienkārši mīlošiem vecākiem, bet jānes smaga atbildības nasta, jābaidās no nelabojamām kļūdām un jāizjūt sabiedrības spiediens.
 
Protams, saviem bērniem vēlam tikai labu!  Tad kāpēc bieži vien pārāk vēlu saprotam, ka attiecības ar bērnu jau sen nav tādas, kādas vēlamies? Izrādās, mīlestība – tā ir prakse.  Jā, jā, nemaz nesmīkņājiet: mēs patiesi runājam par mīlestības praksi.
Kā pārciest mūsu lolojuma “nekaunību”, kā piecdesmito reizi ieskaidrot vienu un to pašu patiesību, kā paskaidrot, ka dzīve nav pikniks?  Kā pieradināt pie kārtības?  Un kā šajā “audzināšanas procesā” nepazaudēt pašiem sevi?
 
Pedagoģijas zinātņu doktors, pedagogs praktiķis, neformālās izglītības skolas “Apelsīns” dibinātājs, neformālās izglītības institūta INO direktors, grāmatu “Brīvi no audzināšanas” («Свобода от воспитания»), “Mūsdienu pedagoģijas māksla: BET ābece” («Современное педагогическое искусство: азбука НО»), “Kāpēc (NE) iet uz skolu” («(НЕ) Зачем идти в школу»), “Par pusaudžu audzināšanas bezjēdzību” («О бессмысленности воспитания подростков») autors
 
Marjana Bezrukiha. Lekcijas tēma: Bērnu smadzeņu un izziņas darbības attīstība.  Mīti un fakti
 
Lekcija būs par to, kā attīstās bērna smadzenes, kas palīdz un traucē smadzeņu attīstību dažādos bērnības posmos – no pirmsskolas līdz pusaudžu vecumam.
 
•    Vai tiesa, ka “pēc trim jau ir par vēlu”, ka mūsdienu bērni ir īpaši, bet lasīt un rakstīt jāmāca iespējami agri?
•    Kāpēc pusaudži “nedzird” pieaugušos un kāpēc viņiem tā patīk datorspēles?
•    Un vēl par toksiskā stresa lamatām, kas apdraud bērnus ikdienā un traucē augšanu un attīstību.  
 
Marjana Bezrukiha, zinātniece neirofizioloģe, psiholoģe, bioloģijas zinātņu doktore, profesore, Krievijas Izglītības akadēmijas akadēmiķe, Vecumposmu fizioloģijas institūta direktore, vairāk nekā 400 zinātnisku darbu, mācību grāmatu, monogrāfiju un vairāk nekā 50 vecākiem un pedagogiem adresētu grāmatu autore, piemēram: “Bērns dodas uz skolu” («Ребенок идёт в школу»), “Kāpēc ir grūti mācīties” («Почему учиться трудно»), “Bērns kreilis skolā un mājās” («Леворукий ребёнок в школе и дома»), “Rakstītmācība” («Обучение письму»), “Bērni ar UDHS” («Дети с СДВГ»), “Pakāpieni līdz skolai” («Ступеньки к школе»), “Mācību grūtības pamatskolā” («Трудности обучения в начальной школе») u. c. М. Bezrukiha ir bērnu sagatavošanai skolai paredzētu attīstošu komplektu “Pakāpieni līdz skolai” («Ступеньки к школе») (24 mācību līdzekļi) и “365 soļi līdz skolai” («365 шагов к школе») (6 mācību līdzekļi) autore. Vecākiem paredzētu TV un radioprogrammu autore un vadītāja
 
Ludmila Petranovska. Lekcijas tēma: “Vajāšana bērnu kolektīvā: ko darīt”
•    Kas ir vajāšana (bulings) un ar ko to bieži jauc?
•    Kāpēc rodas vajāšana un kas ir riska grupā?
•    Kāpēc vajāšanas pieredze ir bīstama visiem tajā iesaistītajiem un kāpēc nedrīkst gaidīt, kamēr “paši tiks galā”?
•    Galvenās kļūdas, ko pieļauj pieaugušie, cenšoties tikt galā ar vajāšanu.
•    Bērnu grupa: ko darīt, lai vajāšana nerastos.
 
Ģimenes psiholoģe, trenere, psihodramatiste. Bērnu psiholoģijas grāmatu “Slepenais atbalsts: pieķeršanās bērna dzīvē” («Тайная опора: привязанность в жизни ребенка»), “Ko darīt, ja …” («Что делать, если...»), “Lielā grāmata par jums un jūsu bērnu” («Большая книга про Вас и Вашего ребенка»), “Ja ar bērnu ir grūti” («Если с ребенком трудно») un daudzu citu autore.  Ģimenes speciālistu asociācijas “Ģimene bērnam” (Ассоциация специалистов семейного устройства «Семья для ребенка») locekle
 
KAM MAMAPAPA Forums PAREDZĒTS
 
MAMMĀM UN TĒTIEM
Vecāki ir sarežģīta profesija. Kā jebkura profesija – tā ir jāapgūst. Bet ja mācāmies, tad no labākajiem.
VECMĀMIŅĀM UN VECTĒTIŅIEM
Vecmāmiņas un vectētiņi, kuru arsenālā ir ne tikai pieredze, bet arī mūsdienīgas zināšanas, ir neiedomājams spēks un palīgi vecākiem.
AUDZINĀTĀJIEM, PEDAGOGIEM UN PROFESIONĀLĀM AUKLĒM
Pastāvīga zināšanu papildināšana par bērnu audzināšanu ir profesionālās izaugsmes jautājums. Pateicamies par jūsu profesionalitāti.

Vairāk informācijas: https://www.mamapapaforum.lv/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - 2. MAMAPAPA FORUMS. KONFERENCE MĪLOŠIEM VECĀKIEM Se 04.04.2020 10:00 Bellevue Park Hotel Riga
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~9h
Ieeja pasākumā: no plkst. 08:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Organizators
Business Education Plus SIA
Drosmes iela 2-30 Jūrmala LV2015 Jūrmala