logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Superwoman Forum Rīga

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Elena Tonova
Uzņēmēja, publiciste, skolotāja. Mazo un vidējo uzņēmumu biznesa kluba “Ladies Deal Club” vadītāja. Sabiedrisko attiecību speciāliste laika un pasākumu vadības jomā. Vairāk nekā 20 gadu pieredze projektu un pasākumu organizēšanā. MBA vadības maģistra grāda ieguvēja, doktorantūras studente. Pasaules Sieviešu biznesa alianses biedre un partnere, balvas "Gada lektors" laureāte. Festivālu "MID", "Big Money", "Sieviešu sarunas", Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras dalībniece.
Tēma: Balss un runa kā neaizstājams instruments uzņēmējdarbībā.
 
Agnese Zeltiņa
Latvijā pazīstama aktrise, pasākumu vadītāja, žurnāliste. Strādājusi Latvijā, Itālijā, Vācijā, Vācijā, Amerikā un Ukrainā. Spēlējusi televīzijas seriālos, šovos, raidījumos, filmās un teātra izrādēs. Juvelierizstrādājumu zīmola “Soulstone by Agnese Zeltiņa” (rotaslietas) un “DonnaAmore” (brīvdienas sievietēm Toskānā) autore un dizainere.
Tēma: Es esmu zīmols. Vispirms jūs strādājat savam vārdam, tad jūsu vārds strādā jums.
 
Alla Zadneprovskaya
Pirmo personu un komandu koučings, vadības konsultante, Starptautiskās vadības konsultantu asociācijas (IMC) biedre. Integrālā koučinga skolas autore un pasniedzēja, Starptautiskās koučinga grupas "Živoje Delo" dibinātāja un vadītāja. Specializējas vadības konsultēšanā, koučinga sesijās augstākā līmeņa vadītājiem, izpilddirektoriem. Specializējas vadības konsultēšanā, koučinga sesijās pirmajām personām, augstākā līmeņa vadītājiem un izpilddirektoriem.
Tēma: Mūsdienīgi vadības instrumenti stabilai biznesa izaugsmei.
 
Alunika Dobrovolskaya
Ar ko viņa nodarbojas: Populāra motivācijas lektore, metodoloģe, politiķu un veiksmīgu projektu konsultante, ģimenes attiecību speciāliste un NLP meistare, izglītības projekta ALUNIKA veidotāja. Viņa ir daudzu TV raidījumu un projektu eksperte. Viņas YouTube kanālam ir vairāk nekā 215 tūkstoši sekotāju, un viņas videoklipus ir noskatījušies aptuveni 35 miljoni cilvēku. Viņas izbraukumu mācību,  intensīvie semināri ir notikuši 15 valstīs.
Tēma: Nabaga bagātā meitene. Kā atrast naudu visām savām vēlmēm
 
Marina Avdejeva
Viena no lielākajiem apdrošināšanas uzņēmumiem Ukrainā - Arsenal Insurance - vadošā akcionāre. Kopā ar partneriem viņa uzņēmumu ir aizvedusi līdz valsts apdrošināšanas uzņēmumu TOP 5, pārsniedzot kapitalizācijas līmeni 30 miljonu ASV dolāru apmērā. Viņa ir viena no TOP 50 ietekmīgākajām sievietēm Ukrainas finanšu tehnoloģiju jomā. Uzņēmējdarbībā viņa darbojas jau 18 gadus, un savu pirmo miljonu nopelnīja 27 gadu vecumā. Finanšu tirgus vizionāre 2021. gadā saskaņā ar "TOP 100. lielākie reitingi". Starptautiskās ELLE STYLE AWARDS balvas uzvarētāja kategorijā "Gada izrāviens". Jaunās paaudzes uzņēmējdarbības pārstāve, divu dēlu mamma. Iekļauta žurnāla "Novoe Vremya" 30 veiksmīgāko ukraiņu sieviešu sarakstā, kuras sasniegušas iespaidīgus rezultātus uzņēmējdarbībā. Viņai ir maģistra grāds ekonomikā un MBA grāds vadībā.
Tēma: 5 izturības noteikumi uzņēmējdarbībā.
 
Inga Raduga
Modeļu aģentūras Inga Raduga Model Management īpašniece. Aģentūras modeles strādā pasaules modes nedēļās un publicējas tādos slavenos žurnālos kā Vogue, Harper's Bazaar, L'Officiel, Cosmopolitan un GQ. Licencēta Miss Universe konkursa pārstāve Latvijā. Starptautisko skaistumkonkursu nacionālā direktore, žūrijas locekle un licences īpašniece. Žurnāla Amberzine galvenā redaktore www.amberzinemag.com. Producente, radošā direktore, fotosesiju organizatore un modes analītiķe. Absolvējusi Baltijas Krievu institūtu.
Tēma: Skaistumam ir nozīme. Vai tā?
 
Ieva Adams
Mg.sc.soc., radio un TV raidījumu vadītāja, motivācijas lektore, pasākumu vadītāja, lektore RISEBA, Turības un ISMA universitātēs par zīmolvedību, korporatīvo reputāciju, līderību, starpkultūru komunikāciju. Kursa autore par personīgās harizmas treniņiem, stāstu stāstīšanas un prezentācijas prasmēm. Tantra - treneris.
Tēma: harizma ir vienāda ar jūsu ienākumiem. Bailes parādīties. Ķermeņa un prāta spīles.
 
Viktorija Dubrovskaja
Ukrainas IT uzņēmuma Uklon līdzdibinātāja, kas izstrādā tāda paša nosaukuma aplikāciju Ride-hailing nozarē. Uklon jau 13 gadus veido vienu no ērtākajiem un tehnoloģiskākajiem pārvietošanās līdzekļiem pa pilsētu un ir līderis savā jomā. Viktorija ir iesaistīta uzņēmuma finansiālajā daļā jau no uzņēmuma dibināšanas sākuma. Tagad viņa ir attālinājusies no operatīvās darbības un nodarbojas ar stratēģisko plānošanu un attīstību.
Tēma: Uzņēmējdarbības attīstība un paplašināšana nenoteiktā vidē
 
Inna Baskakova
Starptautiska uzņēmēja ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi lielajā uzņēmējdarbībā.Mentore un e-komercijas eksperte, specializējas pārdošanas, iepirkumu, loģistikas un mārketinga jomā. Veiksmīga uzņēmuma SIA BASKA dibinātāja, kuru viņa viena gada laikā attīstīja līdz iespaidīgam 1 miljona eiro apgrozījumam.Ieguvusi maģistra grādu finanšu vadībā un MBA grādu starptautiskajā biznesa vadībā, viņa ir Magnetic Latvia biznesa inkubatora rezidente un prestižā Ladies Deal Club dalībniece. Viņa aktīvi māca biznesa veidošanu, izmantojot dropshipping modeli, topošajiem uzņēmējiem.Viņa palīdz veidot veiksmīgus preču tirdzniecības uzņēmumus un efektīvi pārdot Eiropas tirgos.
Tēma: Baltijas tirgu iespējas.Ienākumi vai galvassāpes?
 
Olga Trofimova
Eurofondu piesaistes eksperte, ekonomikas maģistre, finanšu direktore, uzņēmēja. Viņa ir lektore biznesa klubos, regulāri publicējas plašsaziņas līdzekļos. Pēdējo sešu mēnešu laikā ir piesaistījusi vairāk nekā 500 000 eiro. Viņa ir palīdzējusi saviem klientiem:- virzīt biznesu uz eksporta tirgiem- veikt zīmola maiņu- izveidot tiešsaistes platformas- ieviest automatizāciju iekšējos biznesa procesos- izstrādāt jaunus produktus un daudz ko citu.
Tēma: Eurofondi MVU. No projekta līdz finansējumam.

Olga Kazaka
Sociālo zinātņu doktore komunikācijā (Dr.sc.comm.), komunikācijas aģentūras Olsen+Partners partnere, Latvijas Universitātes asociētā profesore, grāmatas "Pirmā grāmata par PR" autore, labdarības organizācijas "Butterfly Effect" veidotāja. Jau 25 gadus ar komunikācijas rīku palīdzību izaicinājumus pārvērš sasniegumos. Saskaņā ar žurnāla Forbes datiem Olgas dibinātā aģentūra Olsen+Partners ieņem 4. vietu Latvijas komunikācijas aģentūru topā, uzrādot straujāko izaugsmi pēdējo piecu gadu laikā. Olgas Kazakas komandas izstrādātās un īstenotās idejas 9 reizes ir atzītas par labākajām pasaulē.
Tēma: Kas paliks, ja viss pēkšņi mainīsies...
 
Svetlana Epple
Mārketinga speciāliste ar wow pieredzi, Sieviešu tīklošanās kluba dibinātāja, mārketinga un pārdošanas lektore, manifestācijas un personīgā zīmola mentore.
Tēma: Personīgais zīmols kā pārdošanas rīks
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot