logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Romāns Borščs un viņa ilūziju šovs par brinumiem / Роман Борщ и его иллюзионное шоу чудес

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
«Brīnumu fantasmagorija»

16. februāris, 13:00 – Maskavas nams
 
Aizraujošs ilūziju šovs visai ģimenei.

Pilnīga iegremdēšanās fantastiskajā maģijas un burvestību pasaulē - labākais Sanktpēterburgas iluzionists Romāns Borščs un viņa komanda šī vakara laikā paveiks neiespējamu!

Romāns Borščs – burvju mākslinieks – iluzionists izgājis tālu ārpus cirka arēnas robežām: viņš veidojis skatuviskus efektus Sanktpēterburgas Aleksandrinska un Marijas teātros, grupai “Čai vdvojem”, piedalījies lielos cirka šovos, bauda lielu cieņu savu kolēģu vidū un skatītāji viņu pielūdz par smalku humoru un spilgtu teatralitāti.

Jūs nesajauksiet viņu ne ar vienu citu burvju mākslinieku. Kamēr lielākā daļa viņa kolēģu ir līdzīga Kopperfilda nocenotai versijai, Borščs ir atradis savu stilu - deviņpadsmitā gadsimta maga tēls (cilindrs, fraka, cigārs), un katrs burvju triks pārvēršas par mini izrādi.

Šajā šovā skatītāji baudīs gan klasiskos, gan maga un burvja radītos oriģinālos numurus. Venēcijas karnevāls, krievu gadatirgus un cirka balagāns - tas viss būs šajā vakarā.
Romāns Borščs un viņa komanda gaida Jūs, lai pārsteigtu!
 
Romāns Borščs dzimis Pēterburgā.
9 gadu vecumā viņš aizrāvās ar maģiju un apguva klasisko manipulāciju slavenā krievu burvju mākslinieka Aleksandra Iljina aizbildniecībā. 1990., 1991. un 1993. gadā uzvarēja burvju mākslinieku un iluzionistu konkursos Krievijā un Ukrainā (kā juniors), kā arī estrādes mākslinieku festivālā. Viņš studēja Pēterburgas Teātra mākslas akadēmijā A.S. Soņina vadībā (vecākā krievu cirka Činizelli režisors).

Kopš 2000. gada aktīva viesizrāžu darbība: Jamaika, Dienvidkoreja, Austrija, Somija, Krievija, Portugāle.
Televīzijas konkursa „Starptautiskais humora un estrādes mākslas festivāls „Maskava-Jalta-Tranzīts”” uzvarētājs. Somijas Atklātā burvju triku čempionāta un Krievijas Iluzionistu asociācijas konkursa lielā balva.
Projekta „Krievijas labākie iluzionisti” pastāvīgais dalībnieks.

Vairāk informācijas: https://www.studio-illusion.com/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot