logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIKS PĀRCELTS - Anna Netrebko and Yusif Eyvazov

Ot 13.04.2021 20:00
Arēna Rīga
Precīzāku informāciju par jauno norises datumu plānots izziņot tiklīdz tiks atcelti valdības noteiktie ierobežojumi attiecībā uz pasākumu norisi.
 
Visas saistības tiks izpildītas likumā noteiktajā kārtībā un naudas maiņas un atmaksas pieprasījumi tiks izskatīti ne ātrāk kā pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas. Vēršam uzmanību, ka likumā 7. pantā (2) ir noteikts: “Ja patērētājs pamatotu iemeslu dēļ nevar apmeklēt pasākumu pārceltajā datumā (piemēram, patērētājs nevar atrasties valstī, kurā notiek pasākums, patērētājam pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi), pakalpojuma sniedzējs pēc pieprasījuma atmaksā naudu termiņā, kas nav ilgāks par sešiem mēnešiem pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas dienas.
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

 
Krāšņs veltījums Verdi
Anna Ņetrebko un Jusifs Eivazovs Rīgā prezentēs savu “Verdi Gala”   
 
Koncertturnejas Grand Tour laikā, kas vīsies cauri Ziemeļeiropai, Anna Ņetrebko un Jusifs Eivazovs viesosies arī Latvijas galvaspilsētas hallē “Arēna Rīga”.
Austrijas-Krievijas soprāns Anna Ņetrebko ir mūslaiku operas karaliene un Prima Donna Assoluta. Jusifs Eivazovs ir tenors ar vulkānisku enerģiju un atzīts itāļu repertuāra meistars. Kā duets abi dziedātāji uzstājas izcilākajos opernamos un koncertzālēs visā pasaulē, un it visur tos slavē un apbrīno viņu fani. Verdi, viens no vadošajiem opermūzikas vēstures personāžiem, vienmēr spēlējis nozīmīgu lomu abu dziedātāju karjerā, tādēļ “Verdi Gala” veltīts itāļu komponistam, kas radījis virkni visburvīgāko operas melodiju.
 
Anna un viņas vīrs Jusifs ir brīnišķīgs pāris gan dzīvē, gan uz skatuves, kur abus vieno artistiska kaislība un mūzikas mīlestība. “Verdi Gala” programmā iekļautas vairākas viņu iemīļotākās Verdi kompozīcijas. Demonstrējot mūsdienu spožāko un kaislīgāko Verdi mūzikas dziedājumu, viņi godina izcilo Itālijas opermūzikas komponistu.
 
“Arēna Rīga” ir viena no lielākajām Ziemeļeiropas sporta notikumu un koncertu hallēm un spēj uzņemt 14 500 skatītāju. Arēnā uzstājušās tādas ārzemju mūzikas zvaigznes kā Lana Del Reja, Rianna, Linkin Park, Depeche Mode, Deep Purple, Robijs Viljamss, Kailija Minoga un Glena Millera orķestris. Ņetrebko un Eivazovam pievienosies pazīstamais Latvijas Nacionālās operas orķestris, kas atzīts par vienu no labākajiem orķestriem Baltijas reģionā.  
“Verdi Gala” priecēs klasiskās mūzikas cienītājus ar burvīgu mūziku un lielisku sniegumu, un pārspēs visas cerības!    

Vairāk informācijas: http://www.berin-iglesias.art

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - Anna Netrebko and Yusif Eyvazov Ot 13.04.2021 20:00 Arēna Rīga
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Studentiem un pensionāriem biļete par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda apliecība).

Pieejamas grupas biļetes ar 20% atlaidi, lai saņemtu atlaidi, lūdzam veikt rezervāciju, rakstot epastu uz info@bilesuserviss.lv (atlaide darbojas, iegādājoties 10 vai vairāk biļetes).


Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
BA Management GmbH
Königsallee - 60 F, 40212 Düsseldorf
Vien. Reģ. Nr.: HRB75046
Pasākumi šajā norises vietā
Pārdošana apturēta ATCELTS - Sting - My Songs ApturētsApturētsATCELTS - Sting - My Songs Arēna Rīga, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta PĀRCELTS - OPERA SHOW - ARINA DOMSKI AR SIMFONISKO ORĶESTRI ApturētsApturētsPĀRCELTS - OPERA SHOW - ARINA DOMSKI AR SIMFONISKO ORĶESTRI Arēna Rīga, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta TIKS PĀRCELTS - Mihails Šufutinskis / Михаил Шуфутинский / Michail Schufutinsky (Pārcelts no 09.05.2020.) ApturētsApturētsTIKS PĀRCELTS - Mihails Šufutinskis / Михаил Шуфутинский / Michail Schufutinsky (Pārcelts no 09.05.2020.) Arēna Rīga, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots BI-2 ar simfonisko orķestri / БИ-2 с симфоническим оркестром (Pārcelts no 20.03.20. un 10.09.20.) IzpārdotsIzpārdotsBI-2 ar simfonisko orķestri / БИ-2 с симфоническим оркестром (Pārcelts no 20.03.20. un 10.09.20.) Arēna Rīga, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta ATCELTS - HURTS - FAITH TOUR 2021 (Pārcelts no 25.03.2021.) ApturētsApturētsATCELTS - HURTS - FAITH TOUR 2021 (Pārcelts no 25.03.2021.) Arēna Rīga, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!