logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Someone Like You The Adele Songbook

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

 

‘Turies… Someone Like You— Adeles dziesmu grāmata ir ATGRIEZTA!

"Brilliant" – Adele

Keitijai ir jauka balss." - Šērona Osborna

Pirmo reizi Rīgā notiks ļoti veiksmīgais šovs "Someone Like You - The Adele Songbook" ar Adeles populārākajiem hitiem.

 

Visā pasaulē ārkārtīgi entuziastiski uzņemtā koncertprogramma “Someone Like You” pirmo reizi notiks Rīgā ATTA CENTRĀ 29. martā.

Koncertā skatītāji būs daļa no elpu aizraujošas izrādes, kuras laikā Keitija Markema kopā ar mūziķiem no Londonas izpildīs visus Adeles lielākos hitus. To uz skatuves izpilda X Faktora fināliste Keitija Markema, un tas ir patiesākais veltījums Adelei, kāds jebkad ir bijis.

 

Adele izvēlējās X Faktora finālisti Keitiju Markemu dalībai BBC raidījumā Adele Special. Toreiz Keitija pat sapņos nevarēja sapņot, ka šova laikā varēs arī dalīt skatuvi ar savu elku un kopā dziedāt. Tāpat viņš nevarēja paredzēt, ka tas viss izvērsīsies koncertprogrammā, kas kopā ar viņu tūrēs gadiem ilgi.

 

Papildus albumu "19", "21" un "25" burvībai un lielākajiem hitiem ("Someone Like You", "Hello", "When We Were Young", "Skyfall") Keitija Markema un "Someone" Like You" iepazīstina klausītājus ar labākajām dziesmām no Adeles jaunākā albuma "30" ("Easy On Me", "Oh My God" un "I Drink Wine").

 

Keitija paskaidroja: "Tā bija viesuļvētra pieredze, sākot no mūsu pirmās izrādes līdz izpārdotām vietām sešus gadus vēlāk, taču es to nemainītu ne pret ko."

“Ir privilēģija katru nedēļu izpildīt Adeles dziesmas, īpaši jaunu saturu. Grūti iedomāties personiskāku albumu — atjaunot sevi no pašiem pamatiem pēc sāpīgas šķiršanās un mēģināt atkal atrast mīlestību — tas ir tik neapstrādāts un godīgs!

"Someone Like You" — Adeles dziesmu grāmata ir ideāls šovs ikvienam Adeles fanam, tostarp hiti "Rolling In The Deep", "Make You Feel My Love", "Someone Like You" un vairāku miljonu pārdotā "Skyfall". .'

Pasaules līmeņa izrāde Someone Like You ir guvusi fenomenālus panākumus dažādās pasaules valstīs, no Īrijas līdz Kanādai, un tā ir bijusi arī dažās no Apvienotās Karalistes prestižākajām norises vietām.

Keitija piebilst: “Ne daudzi cilvēki var saukt teātri par savu biroju. Adeles mūzikā ir patiess skaistums, un Someone Like You būtu lieliska dāvana jebkuram Adeles fanam!

 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot