logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Satsangs ar Paramahamsu Višvanandu

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Apmeklē satsangu ar Garīgo Meistaru Paramahamsu Višvanandu 2024. g. 17. maijā, plkst. 19.00 un sajūties kā daļiņa no vienas lielas garīgās ģimenes un atklāj jaunus pašizziņas apvāršņus!

Satsangs nav vienkārši tikšanās ar garīgo Skolotāju, tā ir iespēja sajust savu sirdi, atbrīvoties no aizspriedumiem un atrast savu vietu šajā pasaulē. Satsanga laikā nokļūsi miera, vieduma un dziļas apzinātības atmosfērā, kas dāvās neaizmirstamu pieredzi.

Ar satsanga palīdzību tu spēsi labāk izprast sevi, savas garīgās vajadzības un atrast ceļu uz harmoniju un laimi savā dzīvē.

Pirms satsanga plkst. 17:00 aicinām piedalīties arī kopīgajā grupas praksē OM Chanting

‘Brīdī, kad cilvēki sāk skandēt OM, viņu pašu vibrācija transformējas par sakrālo OM skaņu. Tas, kurš atrodas apļa iekšpusē, piesātinās ar šo enerģiju, kas maina ķermeņa vibrāciju. Pat atmirušās šūnas atkal sāk vibrēt. Tātad, lai kurp jūs dotos, jūsu aura vibrē kosmiskajā OM skaņā.’
Paramahamsa Višvananda

Programma:
16:30 Reģistrācijas sākums
17:00 – 18:00 OM Chanting
18:00 – 19:00 Ievadruna par Paramahamsu Višvanandu. Kirtans (mūzika)
19:00 Satsangs ar Paramahamsu Višvanandu

Svarīga informācija:

Ieeja pasākuma zālē saskaņā ar indiešu tradīcijām – apģērbā, kas nosedz plecus un ceļus, bez apaviem. Ņem līdzi siltas zeķes.

Satsangs notiks angļu valodā. Tiks nodrošināts tulkojums latviešu un krievu valodā Telegram kanalā. Ja nepieciešams tulkojums, ņem līdzi austiņas un tālruni ar wifi funkciju.
 

Ar Bhakti Marga Latvia Privātuma politiku lūdzam iepazīties šeit:  https://bhaktimarga.lv/privacy-policy/.

 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot