Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

UMA2RMAN - Labākais! / УМАТУРМАН - Лучшее!

Tr 13.06.2018 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

Karsto cenu akcijas laikā no 12.- 14.jūnijam, ievadot kodu junijs18,  visām biļetēm  tiek piemērota 40% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Pieejamas biļetes ar papildus 10% atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 3 vai vairāk biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA".


Gadi iet, koncertu programmas mainās, bet viens likums “Uma2rman" paliek - katrs grupas koncerts ir pārpildīts ar emocijām.
"Uma2rman" neatstāj nevienu vienaldzīgu, viņu liriskā mūzika aizskar sirdi un liek aizdomāties un vieglā, pozitīvā māksla neizsakāmi iepriecina.

Jaunā programma arī nekļūs par izņēmumu, tā ietvers visu to, ko mīl fani, un pat vairāk. "Прасковья", "Ночной дозор", "Проститься", "Я так ждала тебя, Вова" ar šiem un daudziem citiem hitiem, autors radīs pozitīvu atmosfēru.

"Uma2rman" koncertā nav iespējams vienkārši sēdēt uz vietas: visa zāle dzied un dejo kopā ar mūziķiem. Šī vakara atmiņas ilgi paliks fanu sirdīs, un tie, kas pirmo reizi iepazīsies ar grupas darbu, kā arī visi pārējie, gaidīs atkārtotu tikšanos.

Uzdāvini sev lielisku vakaru kopā ar "Uma2rman”. Dzīvā mūzika un lieliska skaņa - labs garastāvoklis garantēts! Un kā mēdz teikt reklāmā - ja Jums nepatiks, mēs atgriezīsim naudu (bet tas ir izslēgts, jo "Uma2rman" - tā ir mūsdienu klasika!)

Grupas vēsture
Kā jau pieklājas īstiem mūziķiem, grupu "Uma2rman" vadīja solisti, brāļi Vladimirs un Sergejs Kristovskis un tā kļuva populāra pateicoties saviem hītiem. Jau pirmās dziesmas, ko ierakstīja jaunizveidotā komanda savā dzimtenē Ņižņijnovgorodā, lika mūzikas industrijai runāt par jaunu zvaigžņu dzimšanu, kur grupa ir nosaukta par godu slavenajai Holivudas aktrisei.

Viņu ironiskās dziesmas ir vienmēr patiesas, apburošas un godīgas, kuras uzreiz piesaista ne tikai mūzikas cienītāju un kritiķu uzmanību, bet gūst ievērību arī populāru kolēģu vidū - tā grupa "nāca klājā" Zemfiras koncertā, kur izpildīja savu dziesmu "Прасковья"

Gan "Прасковья", gan liriskā kompozīcija "Проститься", kas sekoja pēc tam, kļuva par absolūtiem hitiem, un grupa tika atzīta par "Labāko debiju" MTV Russian Music Awards prēmijā. Grupas panākumus noteica arī dziesma "Nochnoj dozor", kas kļuva par saundtreku Timūra Bekmambetova blogbāsterim.

Pirmais "Umaturman" albums - "В городе N" tika pārdota vairāk nekā 1 000 000 eksemplāros un saņēma platīna statusu.
Gadu gaitā grupa jau kļuva par vienu no iemīļotākajām un populārākajām valstī.

Otra albuma prezentācija ar nosaukumu "А может, это сон" notika sporta kompleksā "Olympijskij" - Maskavas lielākajā koncertzālē, sapulcējot 15 000 skatītāju.

Brāļu Kristovsku un komandas muzikālais huligānisms kļūst arvien spēcīgāks.
Pēc veiksmīgā albuma "Пой, весна!" pirmizrādes (2016), kura jau pirmajās pārdošanas dienās kļuva par iTunes līderi, brāļiem izdevās izlaist vel vairākas nozīmīgas dziesmas.

Un sadarbība ar skaņu producentu Pavlo Ševčuku - dziesma "Ванюша", dziesma filmai "Последний богатырь", jau ir saņēmusi Nacionālo mūzikas balvu kā labākā gada dziesma. "Umaturman" un Pavlo Ševčukam
vēl paredzēts izdot lielu kopīgu albumu, kurš parādīsies jau pavasarī.

Vairāk informācijas: http://u2n.band

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
UMA2RMAN - Labākais! / УМАТУРМАН - Лучшее! Tr 13.06.2018 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Der zināt
Karsto cenu akcijas laikā no 12.- 14.jūnijam, ievadot kodu junijs18,  visām biļetēm  tiek piemērota 40% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Pieejamas biļetes ar papildus 10% atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 3 vai vairāk biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA".


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
IZO Art, SIA
Tērbatas 74A LV-1001 Rīga