logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIKS PĀRCELTS - MONATIK / МОНАТИК

Se 26.03.2022 19:00
Arēna Rīga
Saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu Monatik koncerts, kurš bija paredzēts 26.03.2022. Arēnā Rīga, tiks pārcelts. Jauns datums tiks paziņots, tiklīdz tas būs iespējams.

Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.
 
Lūgums sekot līdzi informācijai pasākuma lapā, kā arī aktuālie paziņojumi biļešu pircējiem tiks nosūtīti uz pirkuma laikā reģistrēto e-pasta adresi.
 
Visi ar biļešu īpašniekiem saistītie jautājumi tiks atrisināti pēc informācijas precizēšanas.
 

 
Ilgus divus gads esam šo gaidījuši un ticam, ka vairs nekas netraucēs mums satikties! Populārais mūziķis un visdejojamāko hitu autors MONATIK izsludina pavasara lielkoncertu.  2022. gada 26. martā viņš uzstāsies “Arēnā Rīgā” ar programmu “Made With Love And Rhythm”!
 
MONATIKA uzstāšanās ir vairāk kā vienkārši koncerti. Tā ir īsta tikai viņam raksturīga mūzikas un dejas terapija! Mākslinieka galvenā iezīme ir ne tikai ugunīgie ritmi un drosmīgie muzikālie eksperimenti, bet arī ticības sapnim un labestības filozofija, ko viņš atspoguļo savās dziesmās un dzejā.
 
MONATIK ir pirmais pop mākslinieks, kas iekarojis NSK “Olimpiyskiy” Kijevā, MONATIK Corporation dibinātājs, komponists, iemīļotāko hitu autors un skaņu producents, jaunās paaudzes mūzikla “RITMS” producents, Ukrainas Goda mākslinieks, projekta "Голос. Діти" mentors - uzvarētājs, projekta "Голос країни 10" treneris, vairākkārtējs uzvarētājs nominācijās "Labākais izpildītājs", "Gada hits", “Labākais video" un citu prestižo mūzikas balvu ieguvējs Ukrainā, NVS un Baltijas valstīs.
 
MONATIKA stadiona šovu “LOVE IT Rhythm” apmeklēja vairāk nekā 60 tūkstoši cilvēku, un tas kļuva par nozīmīgāku notikumu Ukrainas mūzikas industrijā pēdējā desmitgadē. Jāatzīmē, ka iepriekšējā koncertprogramma "D vitamīns", kas tika prezentēta 2017. gada oktobrī, tika atzīta par "Labāko koncertšovu" pēc profesionālās mūzikas prēmijas YUNA versijas, kā arī ieguva "Teletriumfs" balvu.
 
Pēc stadiona šova, lielās pasaules turnejas un mākslinieka trešā solo albuma pārsteidzošiem panākumiem mūzikas kritiķi atzina MONATIKU par Ukrainas skatuves “pop karali”. Tas nav pārsteidzoši, jo viņa hiti “Каждый раз”, “Love it ритм”, “То, от чего без ума”, “Vitamin D”, “Кружит”, “Мокрая” neatstāj vadošās pozīcijas mūzikas topos Ukrainā, Eiropā un NVS valstis. Dubultplatīna albums "Love it Rhythm" tika nosaukts par "Labāko albumu" pēc profesionālās mūzikas prēmijas YUNA versija un jau no pirmās dienas ir bijis radio topos.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - MONATIK / МОНАТИК Se 26.03.2022 19:00 Arēna Rīga
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1,20 Eur apmērā.
 
Koncerts tiek rīkots epidemioloģiski drošajā “zaļajā” režīmā. Pasākumu var apmeklēt tikai ar vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Pie ieejas obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), biļete un derīgs sertifikāts. Bērniem sertifikāts nav vajadzīgs.
 
Gadījumā, ja mainīsies masu pasākumu rīkošanas ierobežojumi, var mainīties arī koncerta apmeklēšanas noteikumi. 
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu    
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:45

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Pulkveža Brieža iela 31a, LV-1045, Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103921831
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Karaliskais Gruzijas nacionālais balets / Королевский национальный балет Грузии PopulārsPopulārsKaraliskais Gruzijas nacionālais balets / Королевский национальный балет Грузии VEF kultūras pils, Latvija 35.00 - 60.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt NILETTO NILETTO Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija 30.00 - 100.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt VALĒRIJS MELADZE / ВАЛЕРИЙ МЕЛАДЗЕ (Pārcelts no 29.06.20., 23.03.21. un 09.03.22.) VALĒRIJS MELADZE / ВАЛЕРИЙ МЕЛАДЗЕ (Pārcelts no 29.06.20., 23.03.21. un 09.03.22.) Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija 30.00 - 121.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ (Pārcelts no 13.07.20. un 13.07.21.) ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ (Pārcelts no 13.07.20. un 13.07.21.) Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija 30.00 - 120.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt MAKSIMS GALKINS / МАКСИМ ГАЛКИН (Pārcelts no 12.07.20., plkst. 19:00 un 04.08.21.) MAKSIMS GALKINS / МАКСИМ ГАЛКИН (Pārcelts no 12.07.20., plkst. 19:00 un 04.08.21.) Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija 20.00 - 120.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!