Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TANGERINE DREAM / 16 steps - Random and Revision Tour 2019

Sv 27.10.2019 18:00
Vidzemes koncertzāle Cēsis
30.00 - 40.00
Pirmo reizi Latvijā – elektronikas pionieri “Tangerine Dream”
 
27.oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” pirmo reizi Latvijā uzstāsies vācu elektroniskās mūzikas leģendas – grupa “Tangerine Dream”.
Mūsu skatītājiem tiks sniegta unikāla iespēja baudīt programmu, kas ietver sevī apvienības spilgtākos sacerējumus. Tai skaitā filmu mūzika (“Zaglis” ar Džeimsu Kānu galvenajā lomā un “Burvis” ar Roju Šaideru), grupas klasiskās kompozīcijas (Dolphin Dance, White Eagle utt.), kā arī pa druskai no jaunākajiem daiļrades posmiem.
 
“Tangerine Dream” pamatoti uzskata par vācu, vai precīzāk Berlīnes elektroniskās skolas radītājiem un kopumā vienu no spēcīgākajiem jomas pīlāriem, uz kuru ietekmi līdz pat šodienai atsaucas neskaitāmas grupas un mākslinieki. Par atzinību liecina kaut vai septiņas Grammy nominācijas, miljonu pārdoto ierakstu tirāžas, klausītāju un kritiķu sajūsma.
Tai pat laikā nevienam tā arī neesot izdevies atdarināt “Tangerine Dream” īpašo skanējumu.
 
Sākotnēji grupa spēlēja krautroku, bet 70. un 80.gados, līdz ar elektronisko instrumentu nozares attīstību, pamazām radās iespējas paplašināt radošās robežas. Tāpēc “Tangerine Dream” daiļrade ietver gan apgaroto new age un ambiento mūziku, gan trauksmainu space un enerģiskus deju ritmus.
 
Kopš dibināšanas 1967.gadā “Tangerine Dream” sastāvs vairākkārt mainījies, taču par kodolu vienmēr kalpoja multimākslinieks Edgars Frēze (Edgar Froese). Dažādos posmos grupā darbojās arī tādas leģendāras personības kā Klauss Šulce, Kristofers Franks un Pēters Baumans. Vairāk nekā 50 pastāvēšanas gadu laikā kopumā iznācis aptuveni 100 studijas albumu. Divi no tiem - “Phaedra” un “Rubycon” - iekļauti 25 visu laiku ietekmīgāko ambientās mūzikas albumu topā.
 
2014.gadā Edgars Frēze ķērās pie jauna muzikālā materiāla radīšanas, taču diemžēl jau nākamajā gadā slimība izdzēsa šī ārkārtīgi talantīgās personības dzīves gājumu. Tomēr līdz ar to “Tangerine Dream” stāsts  nebūt nebeidzas – pēc paša Frēzes lūguma uzsākto turpina viņa domubiedrs Torstens Kveišnings (Thorsten Quaeschning), kopā ar Ulrihu Šnausu (Ulrich Schnauss) un Hošiko Jamanē (Hoshiko Yamane). 2017.gadā, par godu “Tangerine Dream” 50.jubilejai, kolektīvs izdeva albumu “Quantum Gate”, kas ietver Edgara Frēzes iestrādes ar pašu radītiem papildinājumiem. To atzinīgi uzņēma ne tikai pārliecināti grupas fani, bet arī  jaunāka sabiedrības daļa (ieraksts iekļuva Eiropas deju un elektroniskās mūzikas topos).
Tāpat apvienība atsākusi aktīvu koncertdarbību.
 
 

Vairāk informācijas: https://www.tangerinedream-music.com/index.php

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
TANGERINE DREAM / 16 steps - Random and Revision Tour 2019 Sv 27.10.2019 18:00 Vidzemes koncertzāle Cēsis 30.00 - 40.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Jūras iela 13-6 Carnikava LV2163 Carnikavas nov.
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt SARAH BRIGHTMAN 'HYMN: Sarah Brightman in Concert' World Tour PopulārsPopulārsSARAH BRIGHTMAN 'HYMN: Sarah Brightman in Concert' World Tour Arēna Rīga, Latvija 30.20 - 151.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt MATT SIMONS. After The Landslide Tour MATT SIMONS. After The Landslide Tour Palladium Rīga, Latvija 24.00 - 69.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt The Music of ABBA / Arrival from Sweden PopulārsPopulārsThe Music of ABBA / Arrival from Sweden Arēna Rīga, Latvija 20.20 - 50.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!