logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

RAMMSTEIN - Europe Stadium Tour 2022

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Informējam, ka pasākums  RAMMSTEIN - Europe Stadium Tour 2022, kas bija paredzēts 21.07.2020. un jau vienreiz tika pārcelts uz 21.07.2021., tiek atkārtoti PĀRCELTS uz 20.07.2022.!
Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam un biļešu maiņa nav nepieciešama!
 
Iesniegumu par naudas atgriešanu tika pieņemti līdz 31.05.2021.!
Pēc 31.05.2021. pieprasījumi par naudas atmaksu netiek pieņemti. Šajā gadījumā biļetes paliek spēkā uz 2022 gadu!
 

ACHTUNG!  RAMMSTEIN AR IESPAIDĪGU ĀRA KONCERTŠOVU UZSTĀSIES TALLINĀ!

Rammstein stadionu koncerttūre turpināsies 2022. gadā! Koncerts Igaunijā notiks 20. jūlijā 2022 Tallinas Dziesmu svētku estrādē.

"Due to the expected ongoing event bans and restrictions related to COVID-19, Rammstein are unfortunately forced to postpone the planned European Stadium Tour again. The band and everyone involved are very disappointed about this. Given the lack of planning reliability for holding events of this size, this step is unavoidable. The concerts are rescheduled to 2022. Already purchased tickets remain valid. Rammstein will use the summer off to work on new songs. We look forward to seeing you in 2022!” - RAMMSTEIN
 

Ja nepieciešami papildu pierādījumi par to, ka Rammstein šobrīd ieņem vietu starp vadošajām mūzikas grupām pasaulē, jautājums beidzot būtu jānoņem no dienas kārtības pēc mūziķu septītā albuma iznākšanas un pirmā stadiona turnejas posma noslēguma. Jaunā skatuves uzbūve, liesmu pārņemtais šovs, Rammstein humors un patoss - tas viss ir reti sastopams mūzikā šādā mērogā un kvalitātē.

Tāpēc ir tikai loģiski, ka Rammstein saviem faniem un tiem, kuri vēl kļūs par faniem, piedāvā jaunas iespējas izbaudīt grupas koncertšovu, kas ar uguņošanas pārbagātību, masīvu pirotehnikas un dūmu palīdzību liek Eiropas stadioniem trīcēt. Tādēļ Rammstein būs atpakaļ: 2022. gadā tiks sākts otrais “raunds” pirmajai stadionu koncerttūrei grupas vēsturē! Jūs saņemāt šo ziņu, jo bijāt iegādājies biļetes uz Rammstein šovu Lucavsalā. Mēs ceram, ka jums patika! Jūs esat redzējuši Rammstein Rīgā (ak, kā jums paveicies!), atbrauciet to apskatīt arī Tallinā!

“Deutschland”, “Radio”, “Ausländer”, “Du hast”, “Links 2-3-4”, “Ich will”, “Sonne”, “Rammstein”, “Mein Herz brennt” jūs jau gaida.Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot