logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

OneRepublic - Live In Concert (Pārcelts no 14.11.2020.)

Ce 11.11.2021 20:00
Arēna Rīga
40.20 - 70.20
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Pateicoties Latvijas valdības apstiprinātajai atbalsta programmai "Kultūras pasākumu rīkotāju biļešu kompensācija”, kuras mērķis ir atbalstīt tos kultūras pasākumu rīkotājus, kuri laikā no 2020. gada 9. novembra līdz 2021. gada 6. aprīlim Ministru kabineta izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ bija spiesti atcelt izziņotos publiskos kultūras pasākumus, un pieņemot, ka daudziem no Jums šajā krīzes laikā ir nepieciešami līdzekļi ikdienas vajadzību segšanai un biļetes uz savu iemīļoto mūziķu koncertiem Jūs varēsiet atkal nopirkt vēlāk, SIA L TIPS AGENCY apstiprinājusi naudas atmaksu par biļetēm uz koncertu:
 
            OneRepublic - Live In Concert, kas pārcelts uz 11.11.2021., ja tās iegādātas līdz 2020. gada 9. novembrim
            
Lai saņemtu atmaksu par iegādātajām biļetēm, to īpašniekiem lūgums līdz 2021. gada 30. aprīlim aizpildīt šo naudas atmaksas pieteikuma veidlapu: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund.
 
Tai pat laikā informējam, ka jau noteiktais jaunais koncerta datums - 11.11.2021. - paliek spēkā un būsim priecīgi Jūs redzēt koncertā!
 

 
Lieliskas ziņas “OneRepublic” koncerta sakarībā
 
Lieliskas ziņas visiem OneRepublic faniem! Beidzot ir kļuvis skaidrs, kad Latvijā redzēsim vienu no gaidītākajām ASV poproka grupām – koncerts Arēnā Rīga notiks 2021. gada 11. novembrī.
 
Tas patiešām ir iepriecinošs jaunums, jo laikā, kad Covid-19 pandēmija izjauc plānus visā pasaulē, ne visas lielās koncertturnejas tiek pārceltas, daudzas no tām vienkārši atceļ. Bet OneRepublic nolēmuši pārcelt ne tikai savu koncertturneju, bet arī jaunā albuma “Human” izdošanu, lai tad, kad dzīve atgriezīsies normālajā ritumā, radītu vēl vairāk prieka saviem faniem.
 
Tiem, kas jau iegādājušies biļetes, nekas papildus nav jādara – tās paliek pilnībā derīgas. Savukārt tiem, kas to vēl nav paspējuši, “Biļešu serviss” tīklā atsākas biļešu pārdošana.
 
Nav šaubu, ka labi zināmo hitu Stop and Stare, Counting Stars, Secrets, Good Life, Wanted, I Lived, If I Lose Myself, Rescue Me, Kids un protams Apologize izpildītāji Rīgā sniegs iespaidīgu augstas klases priekšnesumu.
Savukārt viens kopš iepriekšējās tikšanās reizes jau iznākušais un otrs pie klausītājiem ceļā esošais albums nozīmē, ka ir vērts pagaidīt ilgāk, lai koncertā skanētu vēl vairāk lielisku dziesmu!
 
Grupu “OneRepublic” ASV pilsētā Kolorādospringsā 2002.gadā nodibināja bijušie skolasbiedri - solists, multiinstrumentālists un galvenais dziesmu autors Raiens Teders un ģitārists Zaks Filkinss. Pašreizējo sastāvu bez viņiem vēl veido ģitārists Drū Brauns, basists un čellists Brents Kacls, bundzinieks Edijs Fišers un taustiņistrumentālists Braiens Willets.
 
Strauja “OneRepublic” atpazīstamība atnāca līdz ar singlu Apologize, ko remiksēja un savā 2007.gada kompilāciju albumā iekļāva producents Timbalends. Dziesma 16 valstīs ierindojās pirmajā vietā, un ASV vien tika pārdotas vairāk nekā 6 miljoni tās kopiju.
Kopumā grupa ierakstījusi 4 pilnapjoma studijas albumus un nākamgad sola laist klajā piekto, 5 EP, 31 singlu un 25 videoklipus.
 
Bez darbošanās “OneRepublic” grupas līderis Raiens Teders ir arī ļoti produktīvs un augsti pieprasīts dziesmu sacerētājs un producents. Viņa radošajam garam pieder Leonas Luisas Bleeding Love, Bejonses Halo, Adeles Rumour Has It un Turning Tables, Demijas Lovato Neon Lights, Dženiferas Lopesas Do It Well, Ellas Hendersones Ghost utt. Teders sadarbojies ar tik dažādiem māksliniekiem kā Polu Makartniju, Vitniju Hjūstoni, Edu Šīranu, Teilori Sviftu, Džeimsu Blantu, U2, Maroon 5, Pinku, Šonu Mendezu, Backstreet Boys, Deividu Getu un milzu skaitu citu.
 
“OneRepublic” saņēmuši virkni atzinības balvu un to nomināciju, tai skaitā American Music Awards, Billboard Music Awards, World Music Awards un Grammy Awards. Raiens Teders sadarbībā ar Adeli un Teilori Sviftu saņēmis 3 Grammy balvas.
 
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
OneRepublic - Live In Concert (Pārcelts no 14.11.2020.) Ce 11.11.2021 20:00 Arēna Rīga 40.20 - 70.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Bruņinieku iela 93 Rīga LV1009 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103193014
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pārdošana apturēta ATCELTS - WOODKID returns ApturētsApturētsATCELTS - WOODKID returns Palladium Rīga, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta ATCELTS - Brauciens uz Dido Siguldā / Fan-bus to Sigulda - Dido ApturētsApturētsATCELTS - Brauciens uz Dido Siguldā / Fan-bus to Sigulda - Dido Siguldas pilsdrupu estrāde, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta ATCELTS - Dido ApturētsApturētsATCELTS - Dido Siguldas pilsdrupu estrāde, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta ATCELTS - JAMES ARTHUR ApturētsApturētsATCELTS - JAMES ARTHUR Siguldas pilsdrupu estrāde, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt HURTS - FAITH TOUR 2021 (Pārcelts no 25.03.2021.) PopulārsPopulārsHURTS - FAITH TOUR 2021 (Pārcelts no 25.03.2021.) Arēna Rīga, Latvija 30.20 - 60.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!