Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

OLGA BUZOVA / ОЛЬГА БУЗОВА

Pk 27.07.2018 22:00
Studio 69
35.00 - 600.00
No zāles nr 2 ir izeja parterī un zāli nr.1. Zālē nr.2 uz lielā ekrāna būs translācija no pamatskatuves.

Popsensācija Olga Buzova ar saviem hītiem Rīgā

27.jūlijā Rīgā viesosies Olga Buzova, krievu Instagram, televīzijas un mūzikas kanālu aktuālākā slavenība. Dziedātāja izpildīs savus hītus klubā Studio 69. Ņemot vērā paaugstinātu popularitāti un pieprasījumu iepriekšējo koncertu laikā Tallinā un Rīgā , pasākuma organizātori iesaka savlaicīgi iegādāties biļetes.

“Kurš nepazīst Buzovu? Olgu pazīst visi!”

Olga Buzova ir pēdējo divu gadu visbiežāk apspriežamā personība un “karstākā” krievijas šova biznesa dziedātāja. Pazīstama kā skandalozā realitātes šova dalībniece, aktrise, grāmatas autore, slaida un pievilcīga blondīne vienmēr piesaistīja uzmanību. Pēc šķiršanās no futbolista Dmitrija Tarasova, Olga pēkšņi kļūva par dziedātāju, kas tikai veicināja viņas popularitātes strauju izaugsmi.

Noliegt Buzovas popularitātes fenomēnu ir bezjēdzīgi. Viņas dziesmas nokļūst pirmajās rindās hitparādēs tūlīt pēc to relīzēm. Buzovai pieder krievijas iTunes pirmo vietu un pārdoto treku rekordi. Koncertu laikā zāles ir pārpildītas ar līdzi dziedošiem pielūdzējiem. Vinai pieder prestižas mūzikas balvas. Buzovas klipā “Wi-Fi” piedalījās “Amerikas skaistākājs likuma pārkāpējs” Džeremijs Miks, top modelis ar kriminālu pagātni.

Olgas radošā darbība un dalība daudzos izklaides raidījumos gūst plašu atsauksmi. Buzovas talanti tiek kaislīgi apspriesti. Viņa ir internet parodiju un memu galvenā varone. Patiesa un ar piemītošu viņai pašironīju, Olga ir bez šaubām viena no pievilcīgākajām un seksīgākajām mūsdienu izpildītājām, kuras Instagram profīlam ir parakstījušies 11 miljoni lietotāju un 2017.gada publicētie stories skatījumi apspējuši pat ASV televīzijas zvaigznes Kimas Kardašjanas rādītājus. 

2016.gadā tika publicēta zvaigzes pirmā parfimērijas grāmata “Laimes cena”, kuras lappušu aromātu izstrādē piedalījās  franču parfimērs Kristofers Ladomjels. Grāmatas 20 tūkstoši eksemplāru tika izpārdoti dažu dienu laikā. Pēc Yandex resursu datiem Olga ir viena no populārākajām sievietēm Krievijā.

2017.gada Olgas debijas solo albūma “Skūpstu skaņās” koncerts Rīgā pulcēja pilnu zāli.
Šoreiz, 27.jūlijā, klubā Studio 69 Buzova izpildīs gan vecos, gan jaunos hītus.

Jums patīk Olga Buzova? Nevajag kautrēties! Labāk savlaicīgi iegādāties biļetes.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/130480441121006/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
OLGA BUZOVA / ОЛЬГА БУЗОВА Pk 27.07.2018 22:00 Studio 69 35.00 - 600.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

No zāles nr 2 ir izeja parterī un zāli nr.1. Zālē nr.2 uz lielā ekrāna būs translācija no pamatskatuves.


Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 18 gadu vecuma /  līdz 18 gadu vecumam TIKAI vecāku pavadībā
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h45min
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Informācija par galdiņu biļetēm pa tālr. +37129545314
Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija
Organizators
MeloMania, SIA
Nīcgales iela 12 - 7 Rīga Rīga