logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

MAKSIMS GALKINS / МАКСИМ ГАЛКИН

Se 13.08.2022 18:00
Latgales vēstniecība GORS
Viņa talanta maģija nevienu neatstāj vienaldzīgu. Jau ilgus gadus viņš pulcē pārpilnas skatītāju zāles daudzās pasaules valstīs. Viņa šīs vasaras koncerts Jūrmalā tika pilnībā izpārdots dažu dienu laikā. 13.augustā Latgales Vēstniecībā GORS ar jaunu programmu uzstāsies Maksims Galkins.
 
Humorists. TV raidījumu vadītājs. Šovmenis. Dziedātājs. Viņa regāliju un statusu sarakstu var turpināt ilgi. Bet visupirms Maksims Galkins ir izcils mākslinieks, talantīgs, harizmātisks un vienmēr aktuāls. Unikālā humora izjūta un daudzpusīgs talants padara viņa solo koncertus par žanru mozaīku, kas sastāv no parodijām, dziesmām un priekšnesumiem no pazīstamajiem televīzijas šoviem. Viņa humors ir aktuāls, elastīgs un patiesi smieklīgs. Maksims perfekti izjūt savu auditoriju un, šķiet, sirsnīgi sarunājas ar to, it kā stāstot par savu dzīvi pēkšņi atbraukušajiem vecajiem draugiem.
 
Katra Maksima Galkina miniatūra noslīpēta līdz filigrānam mirdzumam. Viņš ir viens no retajiem māksliniekiem, kas katru reizi uzstājas ar atjaunotajām koncerta programmām. Taču arī publikas jau sen iemīļotie priekšnesumi humorista virtuozajā izpildījumā nezaudē aktualitāti un māksliniecisko vērtību. Maksima Galkina koncerti ir dzirksteļojošo emociju vulkāns un pozitīvas enerģijas lādiņš ne tikai pasākuma dienai, bet arī ilgākam laikam! Viņa priekšnesumi nenoveco, un skatītāju zāles nekad nepaliek tukšākas, jo īsts talants vienmēr būs modē.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
MAKSIMS GALKINS / МАКСИМ ГАЛКИН Se 13.08.2022 18:00 Latgales vēstniecība GORS
Pasākums MAKSIMS GALKINS / МАКСИМ ГАЛКИН
Datums / Laiks Se 13.08.2022 18:00
Norises vieta Latgales vēstniecība GORS
Der zināt
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
V events agency, SIA
v_events@inbox.lv R.Nr.40103848958
Vien. Reģ. Nr.: 40103848958
Pasākums MAKSIMS GALKINS / МАКСИМ ГАЛКИН
Datums / Laiks Se 13.08.2022 18:00
Norises vieta Latgales vēstniecība GORS
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot